20.09.2013. 22:30
Latvijas basketbolists Ernests Kalve uz pārbaudes laiku pievienojies Itālijas A sērijas klubam "Vanoli Basket", kas aizvadītajā sezonā Itālijas čempionātā ieņēma 11.vietu, vēsta kluba mājaslapa.

"Tas ir spēlētājs, kas zina, kā darīt daudzas lietas. Viņš var uzbrukt no tālienes, doties caurgājienos, viņam ir laba izpratne aizsardzībā un uzbrukumā. Domāju, ka viņš iederēsies mūsu kluba sistēmā, kur ir daudz talantīgu spēlētāju," norādīja kluba galvenais treneris Luidži Gresta.

Pērn "Vanoli" Itālijas A sērijas čempionātā ieņēma 11.vietu 16 komandu konkurencē, nekvalificējoties izslēgšanas spēlēm, kurās tiek astoņas labākās komandas. Vēl gadu iepriekš "Vanoli" bija desmitie.

Kalve aizvadītajā sezonā spēlē Ungārijas klubā "Szolonki Olaj KK", Ungārijas čempionātā izceļoties ar 8.8 punktiem un 3.4 atlēkušajām bumbām vidēji spēlē, savukārt "Euro Challenge" turnīrā atzīmējās ar 14.3 punktiem un 5.6 atlēkušajām bumbām. Iepriekš Kalve spēlējis arī Latvijas, Itālijas, Vācijas, Lietuvas un Turcijas klubos.

Izmantotie resursi:Vanoli Basket - CremonaDzenes L. fizioterapeites prakse Ainažu 6, Rīga, LV-1024
Mironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties