10.10.2016. 19:47

Ernests Kalve savas komandas zaudējumā nospēlēja 22:21 minūti un savāca septiņus punktus (1p. 1/2, 2p. 3/5, 3p. 0/2). Viņam arī trīs atlēkušās bumbas un divas pārtvertas bumbas. 29 gadus vecais Kalve vienreiz pārkāpa noteikumus, bet, viņam esot laukumā, komanda guva par trim punktiem mazāk nekā pretinieki. Tas bija viens no labākajiem rādītājiem komandām.

Pirmo ceturtdaļu Kalves komandai gan izdevās noslēgt ar minimālu pārsvaru, bet turpinājumā pretinieki no Transilvānijas pārņēma vadību un atrāvās. “ABC Mures” vienībai šis bija trešais zaudējums pirmajās trīs sezonas spēlēs, un ar Kalvi, kurš komandai pievienojās šovasar, sastāvā “Mures” Rumānijas čempionātā vēl nav guvusi nevienu uzvaru.

Kalve savukārt pagaidām vidēji mačā izcēlies ar 10.6 punktiem un 3.6 atlēkušajām bumbām.

Izmantotie resursi:FIBA LiveStats