06.01.2016. 12:55
Latvijas vadošais kalnu slēpotājs Kristaps Zvejnieks trešdien uzrādīja 27.labāko rezultātu Itālijā notiekošo Pasaules kausa sacensību slalomā pirmajā braucienā un spēja pirmoreiz vēsturē kvalificēties otrajam braucienam.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Pirmajā braucienā labāko rezultātu sasniedza krievs Aleksandrs Horošilovs, kurš distanci veica 58,33 sekundēs, bet Zvejnieks bija par 1,89 sekundēm lēnāks.

Pēc pirmās kontrolatzīmes Zvejnieks bija 20.vietā, pēc otrās atkāpās uz 32.pozīciju, bet nākamajās divās kāpa augstāk un atguva vietu pirmajā trīsdesmitniekā.

Otrais brauciens sāksies plkst.14 pēc Latvijas laika. To tiešraidē būs iespējams vērot kanālā "Eurosport", kur piedalīsies vien 30 ātrākie sportisti.

Zvejnieks kļuvis par pirmo Latvijas sportistu vēsturē, kurš kvalificējies Pasaules kausa otrajam braucienam. Zvejniekam ir garantēti Pasaules kausa kopvērtējuma punkti, ja vien viņš otrajā braucienā spēs sasniegt finišu.

Sākotnēji šim Pasaules kausa posmam slalomā vajadzēja notikt Zagrebā, taču sniega trūkuma dēļ sacensības tika pārceltas uz Itāliju.

Pēdējās nedēļas Zvejnieks aizvadījis ļoti sekmīgi un neilgi pirms Ziemassvētkiem Eiropas kausa sacensībās slalomā pamanījās izcīnīt desmito vietu.

Zvejnieks Pasaules kausa sacensībās piedalās trešo reizi šosezon - 13.decembrī latvietis slaloma sacensībās Francijā pirmajā braucienā ieņēma 39.vietu, bet 22.decembrī nesasniedza finišu.

Kā ziņots, otrdien Pasaules kausa slaloma sacensībās dāmām latviete Lelde Gasūna nespēja apsteigt nevienu konkurenti un pirmajā braucienā palika 48.vietā.MonAuto Carting, sporta klubs Skrīveri, Vēja 5, Skrīveru n., LV-5125
Lapa Dmitrijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties