01.04.2015. 17:03
Krievijas basketbola kluba "Lokomotiv-Kuban" aizsargam Mantam Kalnietim tiks veikta ceļgala operācija, līdz ar to sezona lietuviešu basketbolistam jau ir beigusies.

28 gadus vecais lietuviešu saspēles vadītājs Mants Kalnietis pleca savainojuma dēļ izlaida šīs sezonas lielāko daļu. Pirmo reizi Kalnietis devās laukumā 1. februārī, bet 18. marta spēlē pret Kazaņas "Unics" guva ceļgala traumu.

Šonedēļ Kalnietim Lietuvā tiks veikta ceļgala operācija, un sezona lietuviešu basketbolistam, visticamāk, ir beigusies – lietuviešu Basketnews.lt ziņo, ka aizsargam būs jāizlaiž sešas līdz astoņas nedēļas. "Negribēju ilgāk atlikt operāciju. Nevarēju normāli trenēties un spēlēt, līdz ar to nebija jēgas turpināt," Basketnews.lt atzina Kalnietis. "Šī sezona man tikpat kā nav notikusi," piebilda lietuviešu aizsargs.

Kalnietis šosezon piedalījās kopumā 12 spēlēs. Septiņos mačos VTB Vienotajā līgā lietuviešu aizsargs "Lokomotiv-Kuban" labā guva 3,4 punktus un atdeva 1,9 piespēles, bet piecos mačos ULEB Eirokausā – 3,4 punkti un 1,6 piespēles. Pagājušajā sezonā lietuviešu aizsargs 24 spēlēs Eirolīgā guva 9,4 punktus un atdeva 4,8 piespēles, bet VTB Vienotajā līgā – 8,9 punktus un 5,4 piespēles.

Izmantotie resursi:ПБК Локомотив-Кубань - официальный сайт...Čia gyvena krepšinis, čia krepšinio namai -...Главная | Единая Лига ВТБEurocup - Welcome to EurocupTrāpītava.com, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties