29.12.2014. 20:27
Igaunijas basketbola čempionātā (Alexela Korvpalli Meistriliiga) sāpīgu zaudējumu piedzīvoja Rolanda Freimaņa un Armanda Šķēles pārstāvētā Tallinas ''Kalev/Cramo'', kas ar rezultātu 77:83 piekāpās Vara Krūmiņa vadītajai ''Valga/Maks&Moorits''. Uzvarētāju rindās ar iespaidīgu double-double (21 punkts, 17 atlēkušās bumbas) izcēlās Jurijs Aleksejevs .

Īstā latviešu leģionāru spēlē mājinieki ''Kalev/Cramo'' (12-2, #1) jau no paša spēles sākuma izvirzījās nelielā vadībā, taču ''Valga/Maks&Moorits'' (3-7, #7) komanda, galvenokārt, ar latviešu pūlēm, spēja turēties pretī. Taču puslaika pārtraukumā mājinieki devās pie komfortabla desmit punktu pārsvara (43:33). Trešajā ceturtdaļā pārsvars vēl nedaudz tika uzaudzēts, bet ceturtās ceturtdaļas sākumā Jurijs Aleksejevs ar diviem punktiem iesāka viesu izrāvienu (15:3), kas deva tikai trīs punktu deficītu (68:71) Vara Krūmiņa trenētajai komandai. Arī turpinājumā viesi dzena izmisumā ''Kalev/Cramo'' komandu, pirms pēdējām divām minūtēm izraujoties vadībā 75:73. Izlaiduši 15 punktu pārsvaru, mājinieki tā arī nespēja atgūties no piedzīvotā šoka, samierinoties ar sezonas otro zaudējumu un rezultātu 77:83.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākais ar 21 gūto punktu (2p 6/18, 3p 2/5, 1p 3/5) un 17 atlēkušajām bumbām bija Jurijs Aleksejevs, bet Reinis Strupovičs izcēlās ar 18 punktiem. Tāpat svarīgu lomu ieņēma Edgars Krūmiņš, kuram deviņi punkti, bet Māris Ļaksa pievienoja trīs punktus.Zaudētāju rindās Rolands Freimanis guva astoņus punktus, kamēr Armands Šķēle spēlei netika pieteikts.