18.03.2015. 19:24
Vakar NHL spēlētāju drošības departaments paziņoja, ka Toronto „Maple Leafs” uzbrucējam Nazemam Kadri par spēka paņēmienu pret Edmontonas "Oilers" hokejistu nāksies izlaist četras spēles.

Incidents norisinājās trešajā trešdaļā, kad Nazems Kadri izpildīja spēka paņēmiemu pret Edmontonas "Oilers" hokejistu Metu Freizeru. Pēc noteikumu pārkāpuma Mets Freizers laukumu nevarēja pamest saviem spēkiem.

Edmontonas „Oilers” galvenais treneris pēc spēles atklāja, ka neuzskata, ka pārkāpums bija ļaunprātīgu iemeslu vadīts. "Tā bija situācija, kad Freizers sniedzās pēc ripas, viņa galva bija nolaista. Dažreiz, kad mēģini aizsniegties līdz ripai, tā var notikt. Tas ir hokejs, tā gadās."

Šī Kadri ir jau otrā diskvalifikācija pēdējos piecos gados. 24 gadus vecajam hokejistam nācās izlaist trīs spēles 2013.gada novembrī par līdzīgu pārkāpumu pret Niklasu Bakstromu. Tāpat hokejistam nāksies šķirties aptuveni no 142 tūkstošiem ASV dolāru..

Kadri šosezon 66 spēlēs guvis 16 vārtus un atdevis 20 rezultatīvas piespēles, bet laukumā varēs atgriezties 28.martā, kad „Maple Leafs” tiksies ar Otavas „Senators”.

Izmantotie resursi:TSNNHL.com - The National Hockey Leagueget_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties