21.08.2015. 16:52

, LSM.LV - Sports

(papildināts ar Latvijas izlases nākamajām pretiniecēm) Cīņā par vietu pusfinālā Latvijai 16 punktus guva Luīze Šepte, kura izcīnīja arī septiņas atlēkušās bumbas, bet deviņus punktus pievienoja Sabīne Lipe.

Neveiksmīgs Latvijas izlasei bija otrās ceturtdaļas vidus, kad pretinieces ar 9:0 atrāvienu panāca 13 punktu pārsvaru (36:23). Līdz puslaika beigām izdevās deficītu samazināt līdz pieciem punktiem (33:38), taču itālietes pārliecinoši sāka otro puslaiku un pēdējās ceturtdaļas vidū panāca vadību jau ar 19 punktiem (65:46).

Pusfinālā par 5.vietu Latvijas meitenes sestdien tiksies ar Ungārijas basketbolistēm.

Jau vēstīts, ka galvenās treneres Līgas Alilujevas vadītās Latvijas kadetes otrās kārtas grupas turnīrā pirmajā spēlē zaudēja Francijai (51:52), bet turpināja ar uzvarām pār Beļģiju (66:42) un Vāciju (64:52). Otro grupu kārtu Latvijas kadetes sāka bez uzvarām, jo iepriekš zaudēja gan Ungārijai (69:86), gan Spānijai (54:68), bet vienīgo uzvaru guva pār anglietēm (77:45), kas tālāk par pirmo grupu kārtu netika.

AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle Saules 61, Madona, Madonas n., LV-4801