22.10.2016. 19:21

“Kurbads” un “Mogo” pirmajā periodā nopelnīja septiņus divminūšu noraidījumus, taču vārtsargus Mārtiņu Raitumu un Henriju Anču nevienam pārspēt neizdevās. Bezvārtu neizšķirts saglabājās līdz pat 34. minūtei, kad Aldis Popens ar negaidītu metienu pārspēja “Kurbada” vārtsargu.

“Kurbadam” gan vajadzēja tikai minūti, lai panāktu izlīdzinājumu. Par to parūpējās Dāvis Straupe, taču perioda izskaņu Ogres komandai tomēr nācās sagaidīt iedzinējos, jo Andris Siksnis perioda priekšpēdējā minūtē meta precīzi.

“Mogo” palēnām tuvojās uzvarai, taču sniedza pretiniekiem iespēju spēlēt vairākumā 56. minūtē. To izmantoja “Kurbada” veterāns Aleksandrs Macijevskis, kurš izrāva neizšķirtu 2:2, ar izmanību iebakstot ripu vārtos. Papildlaiks gan izrādījās nevajadzīgs, jo pēdējās minūtes sākumā, 53 sekundes pirms pamatlaika beigām, Kriša Lipsberga uzsāktais izgājiens tika apturēts ar sitienu un noteikumu pārkāpumu. Lipsbergs ieguva tiesības uz soda metienu, kuru arī lēnā slidojumā realizēja, izraujot “Mogo” uzvaru ar 3:2.

Savukārt “Zemgale/LLU” ne bez grūtībām pieveica hokeja skolu “Rīga”, uzvaras vārtus gūstot vien trešajā periodā. Mača sākumā turklāt pirmie vadībā izvirzījās rīdzinieki, kuru sastāvā vārtus 17. minūtē guva Oļegs Šišļaņņikovs.

Otrā perioda sākumā Kristapa Millera vārti vairākumā ļāva “Zemgalei/LLU” atgūties un panākt neizšķirtu 1:1, un šāds rezultāts saglabājās līdz pat 43. minūtei, kad zemgalieši atkal nokļuva vairākumā un Rinalds Rosinskis guva vārtus, kas izrādījās uzvaru nesošie. Spēles izskaņā abu komandu rindās netrūka noraidījumu, kas ļāva “Zemgalei” panākt arī 3:1, Eduardam Hugo Jansonam izmantojot divu vīru vairākumu.

Savukārt “Prizma” pārliecinoši sagrāva turnīra pastarīti “Pārdaugavu” ar 12:0. Pēc pirmā perioda gan vēl bija rezultāts tikai 2:0, taču turpinājumā “Prizma” izcēlās ar vēl desmit vārtu guvumiem. Ar “hat-trick” un rezultatīvu piespēli maču pabeidza Vitālijs Hvorostiņins, kamēr Viktors Lobačevs ar piecām rezultatīvām piespēlēm savāca piecus punktus.

Izmantotie resursi:LHF | Sākums