01.07.2015. 20:17
Turīnas "Juventus" direktors Džuzepe Marota apstiprinājis, ka "Barcelona" izteikusi 80 miljonus eiro vērtu transfēra piedāvājumu par Polu Pogbā, taču tas ticis noraidīts. Itālijas mediji tikmēr vēsta, ka Mančestras "City" oficiāli izteikusi piedāvājumu par 100 miljoniem, savukārt Milānas "Inter" oficiāli paziņojusi par Žuau Mirandas iegādi no "Atletico".

Spānijas mediji šodien vēstīja, ka "Barcelona" un "Juventus" noslēgušas vienošanos, kas paredz, ka šovasar Turīnas klubs nepārdos Polu Pogbā un sagaidīs, kad beigsies "Barcelona" transfēru liegums. "Juventus" pārstāvji šīs ziņas noliedza, taču kluba direktors Džuzepe Marota apstiprināja, ka pašreizējais "Barcelona" piedāvājums noraidīts.

"Jā, mēs saņēmām transfēra piedāvājumu par 80 miljoniem. Taču varu apstiprināt, ka Pogbā nepārdosim," īsā sarunā ar Itālijas medijiem pēc tikšanās ar "Barcelona" sacīja Marota.

Ja "Barcelona" iegādātos Pogbā šovasar, tad 22 gadus vecais franču pussargs nevarētu Katalonijas kluba sastāvā līdz transfēru lieguma beigām, proti, nākamā gada janvārim. Par Pogbā aktīvu interesi izrāda teju visi bagātākie Eiropas klubi, taču "Juventus" maijā pavēstīja, ka izskatīs piedāvājumus tikai virs simt miljoniem eiro.

Tieši šādu piedāvājumu šodien Turīnai izteikusi Mančestras "City", proti, simt miljonu eiro vērtībā, kas būtu atkārtots pasaules transfēru rekords. Pirms diviem gadiem Madrides "Real" par apmēram simt miljoniem iegādājās Geretu Beilu. Tiesa, "Juventus" savu galīgo lēmumu, visticamāk, pieņems tikai pēc kluba prezidenta vēlēšanam, kuras paredzētas 18. jūlijā.

Tikmēr Milānas "Inter" oficiāli apstiprinājusi aizsarga Žuau Mirandas iegādi no Madrides "Atletico". Pāreja tiek lēsta 15 miljonu vērtībā, un 30 gadus vecais Brazīlijas futbolists jau noslēdzis līgumu ar Milānas klubu. Miranda Madridē spēlēja kopš 2011. gada un palīdzēja "Atletico" sasniegt ČL finālu un iegūt Spānijas čempionu kroni.

"Inter" arī vienojusies par Džerdana Šačiri 15 miljonu vērtu pārēju uz Premjerlīgas klubu "Stoke City", tiesa, pats Šveices pussargs vēl nav piekritis "Stoke City" piedāvājumam. Viņam ir līgums ar "Inter" vēl uz četrām sezonām, un lai arī pirmā pussezona klubā neizdevās spoža, Šačiri izteicies, ka vēlas palikt Milānā.

Savukārt Vācijas klubs Dortmundes "Borussia" parakstījis jaunu līgumu ar Ilkaju Gindoganu, kurš iepriekš bija norādījis par pretējo, proti, ka līgumu nepagarinās un no komandas 2016. gada vasarā. Tas bija raisījis Mančestas "United" un Minhenes "Bayern" uzmanību, turklāt MU galvenais treneris Luijs van Gāls pat bija nosaucis Gindoganu par vasaras galveno transfēru mērķi.

Izmantotie resursi:https://twitter.com/BVB/status/6162...Marotta: ‘Juve turned down Pogba bid’ |...F.C. Internazionale Milano - Official Websitehttps://twitter.com/tancredipalmeri...Stoke City agree £12m fee with Inter for...ZAAO, SIA, Viļakas novads ZAAO, SIA, Viļakas novads Viļaka, Viļakas n.
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties