30.09.2015. 23:39
UEFA Čempionu līgas D grupā Turīnas „Juventus” savā laukumā ar 2:0 pieveica Spānijas „Sevilla”, pašreizējo Eiropas līgas čempioni, bet Mančestras „City” viesos ar 2:1 apspēlēja Menhengladbahas „Borussia”, turklāt „Borussia” pirmajā puslaikā nerealizēja 11 metru soda sitienu, bet „City” sastāvā uzvaru nesošos vārtus Serhio Agvero guva tikai 90. minūtē.

Gan "Juventus", gan "Sevilla" sezonu savos vietējos čempionātos iesākušas katastrofāli, atrodoties tabulas lejasgalā, taču D grupas pirmajā mačā bija uzvarējušas. Abu komandu sastāvus krietni iespaidojuši savainojumi, taču "Juventus" šovakar beidzot varēja pamatsastāvā sūtīt Sami Kediru, kurš piedzīvoja debiju komandā.

Spēles pirmajā pusē „Juventus” droši kontrolēja notikumu gaitu, taču savas iespējas neizmantoja Paulo Divala un Alvaro Morata. Labajā flangā teicami darbojās Huans Kvadrado, tiesa, daudziem „Juventus” uzbrukumiem trūka asuma. „Sevilla” bumbas kontroles ziņā daudz neatpalika, taču pie neviena patiešām nopietna sitiena pirmajā puslaikā netika, turklāt tā izskaņā arī neizturēja aizsardzībā – pēc Andrea Bardzalji centrējuma pie sitiena ar galvu tika Morata, kurš trāpīja vārtu stūrī. Sitiens nebija spēcīgs, taču vārtsargs tika pieķerts pretkustībā, un 1:0 „Juventus” labā.

Otrajā puslaikā „Sevilla” sastāvā laukumā izgāja Čīro Imobile, piedzīvojot savu atgriešanos Turīnā (iepriekš spēlēja „Torino”), taču daudz iespējas uzbrukt viņam netika dotas. Tādas bija Divalam, kurš vairākkārt tika izvirzīts labās pozīcijās, bet savus pirmos vārtus Čempionu līgā viņam neizdevās gūt. Strīdīgā situācijā soda laukumā tika nogāzts Kedira, taču pendele nesekoja, tiesa, arī paši turīnieši īpaši neprotestēja. Par spīti „Juventus” daudz labāk aizvadītajai spēlei, vēl pēdējās minūtēs rezultāts bija slidenais 1:0, kas katrā „Sevilla” uzbrukumā uzturēja kaut nelielu, bet spriedzi . Taču ar Divalas pašaizliedzīgās spēles palīdzību Simone Dzadza centra aplī tika pie bumbas, aizskrēja viens pret vārtsargu un nokārtoja 2:0.

Otrajā spēlē par pirmajiem punktiem cīnījās Menhengladbahas „Borussia” un Mančestras „City”, kuru pirmais puslaiks noslēdzās neizšķirti 0:0. Par garlaicīgu futbolu gan runāt nevarēja, jo „Borussia” bija teicama iespēja izvirzīties vadībā, taču Rafaela izpildīto 11 metru soda sitienu atvairīja Džo Hārts. Serhio Agvero un „City” netrūka momentu, lai izvirzītos vadībā, taču visi tika izniekoti, turklāt puslaika otrajā pusē „Borussia” bija iemesls pieprasīt otras pendeles nozīmēšanu. Šoreiz gan tiesnesis lēma par labu „City”, piešķirot Larsam Štindlam brīdinājumu par simulēšanu.

Štindls gan šo situāciju laboja otrā puslaika sākumā, noslēdzot lielisku „Borussia” uzbrukumu un atklājot rezultātu. Mančestras klubs no nepatīkamās situācijas gan ātri izkļuva, kad 65. minūtē precīzs sitiens pēc no vārtu priekšas atsistās bumbas padevās Nikolasam Otamendi. Pēc rezultāta izlīdzināšanas „City” pamazām izteikti pārņēma iniciatīvu un beigu beigās arī panāca savu – 89. minūtē Agvero tika nogāzts soda laukumā un pats arī uzņēmās pienākumu izvilkt trīs punktus savai komandai. Agvero sita precīzi, un „City” izvairījās no otrās neveiksmes D grupā un guva pirmo uzvaru.

Agvero bija iespēja gūt arī trešos vārtus, taču izcili nospēlēja "Borussia" vārtsargs Sommerss, tiesa, tajā brīdī viņš arī neveiksmīgi cieta asā sadursmē ar sava aizsarga ceļgalu un pārsita degunu, kas lika Vācijas komandai spēli noslēgt uz vēl drūmākas nots.