21.05.2014. 18:06

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

«Juventus» klubs visus trīs pēdējās sezonās izcīnītos A sērijas titulus ieguvis tieši Kontes vadībā. Tik veiksmīgi komanda ir spēlējusi vien pagājušā gadsimta trīsdesmitajos gados, kad bija labākā valstī piecas sezonas pēc kārtas.

Pēc šīs sezonas beigām Konte gan publiski lika manīt, ka komandu pametīs, ja kluba vadība vasarā nespēs to jūtami pastiprināt. Iepriekš 44 gadus vecā speciālista vārds medijos ticis saistīts ar iespējamu pārcelšanos uz Francijas vicečempionu «AS Monaco» nometni, kur trenerim tiek solīti teju neierobežoti finansiālie resursi jaunu spēlētāju iegādei.

«Nākamā 2014./2015. gada sezona - treneris Antonio Konte,» teikts lakoniskā «Juventus» paziņojumā.

Tiek uzskatīts, ka «Juventus» komandai ir nepieciešami jūtami sastāva pastiprinājumi, lai nākamajā sezonā cīnītos par augstiem sasniegumiem UEFA Čempionu līgā. Pagājušajā sezonā Turīnas klubs šajā turnīrā tika līdz ceturtdaļfinālam, kur piekāpās vēlākajiem čempioniem Minhenes «Bayern» no Vācijas, bet šosezon nepārvarēja grupu turnīru. Eiropas turnīru sezonu «Juventus» turpināja UEFA Eiropas līgā, kur netika tālāk par pusfinālu.

«Reiz Čempionu līgā uzvarēju kā spēlētājs, taču vēlos to atkārtot arī kā treneris. Ja man prasa, vai tas ir iespējams ar pašreizējo sastāvu, es saku - nē,» iepriekš uzsvēris Konte. «Kluba vadība zina manas domas. Viņiem ir bijis laiks, lai to apdomātu. Ja būs plāni pastiprināt sastāvu, esmu gatavs darbu turpināt.»

Kā spēlētājs Turīnas klubu Konte pārstāvēja no 1991. līdz 2004. gadam. Pirms kļūšanas par «Juventus» galveno treneri viņš šajā arodā pieredzi smēlies «Arezzo», «Bari», Bergāmo «Atalanta» un «Siena» komandās.2010, SIA 2010, SIA Cēsu 31 k.1, Rīga, LV-1012
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties