25.02.2017. 23:52

Līdervienība Turīnas „Juventus” savā laukumā uzņēma vienu no pastarītēm „Empoli”. Neskatoties uz pilnu teritoriālo pārsvaru un daudzām vārtu gūšanas iespējām, Turīnas klubam ilgu laiku neizdevās iekarot sāncenšu cietoksni. Vien mača 52. minūtē mājinieku līdzjutēji beidzot varēja uzgavilēt, kad „Empoli” vārtsargs Lukašs Skorupskis, cenšoties izsist bumbu, neveiksmīgi mainīja tās lidojuma virzienu un tā ielidoja viņa sargātajos vārtos. 13 minūtes vēlāk „Juventus” savu pārsvaru dubultoja, kad Alekss Sandro saņēma piespēli no Dani Alveša un aukstasinīgi raidīja bumbu labajā apakšējā stūrī, panākot 2:0. Atlikušajā laikā „Juve” turpināja turēt sasprindzinājumā pretinieku aizsardzību, bet vārti vairs netika gūti un līdervienība svinēja septīto uzvaru pēc kārtas.

„Napoli” futbolisti čempionāta spēlēs nebija zaudējuši 16 mačus pēc kārtas (12 uzvaras un četri neizšķirti). Līdz šim pēdējo reizi Neāpoles komanda laukumu kā zaudētāja atstāja pagājušā gada 29. oktobrī, kad viesos piekāpās „Juventus”. Mačā pret „Atalanta”, kas arī atrodas kopvērtējuma augšgalā, „Napoli” jau sestajā minūtē varēja izvirzīties vadībā, kad viens no komandas līderiem Lorenco Insigne saņēma bumbu soda laukumā un sita tikai nedaudz pāri vārtiem. Turpinājumā abas komandas daudz pieturēja bumbu laukuma vidū, ar pretinieku vārtu apdraudēšanu nesteidzoties. Savukārt mača 28. minūtē krita pirmie vārti. Mattio Kaldara sitienu ar galvu pēc stūra sitiena „Napoli” vārtsargs Pepe Reina atvairīt nespēja un 1:0 „Atalanta” labā. Pirmā puslaika izskaņā „Napoli” bija divas lieliskas iespējas izlīdzināt rezultātu un abas reizes uzbrukuma smailē bija snaiperis Drīss Mertenss, taču pirmajā gadījumā sitiens bija nedaudz neprecīzs, bet otrajā Bergamo klubu no droša vārtu zaudējuma glāba vārtsargs Etrits Beriša.Izšķirošie notikumi risinājās otrā puslaika vidū. Mača 66. minūtē „Atalanta” aizsargs Franks Kesī, cenšoties apturēt pretinieku pretuzbrukumu, pārkāpa noteikumus un saņēma otru dzelteno kartīti, atstājot savu komandu skaitliskajā mazākumā. Taču dažas minūtes vēlāk vārtus guva tieši „Atalanta”, kad 2:0 panāca Kaldara, gūstot savus otros vārtus spēlē. Atlikušajā laikā „Napoli” bija vairākas labas vārtu gūšanas iespējas, taču rezultāts vairs nemainījās. „Atalanta” izcīnīja ceturto uzvaru pēc kārtas, bet pēdējās sešās spēlēs Bergamo kluba bilance ir 5-1-0, vārtu attiecība 10:2.

Pārējās Itālijas A sērijas 26. kārtas spēles notiks svētdien.

Izmantotie resursi:The official website for European football –...