10.05.2014. 01:16
SMScredit.lv Virslīgas klubu "Jūrmala" pametuši trīs vadošie leģionāri, komandas rezultatīvāko futbolistu Huanmu ieskaitot, pavēstījis "One Nil Up".

Kā raksta "One Nil Up", "Jūrmalu" pametuši vadošie leģionāri Huans Manuels Ernandess Sančess jeb vienkārši Huanma, kā arī Lukass Trekariči un Hektors Daniels Romero. Huanmas kontā bija pieci no deviņiem komandas gūtajiem vārtiem, un šis spānis vienubrīd bija arī visas Virslīgas rezultatīvākais spēlētājs, šobrīd ieņemot 4. pozīciju un tikai par vieniem vārtiem atpaliekot no turnīra rezultatīvākā spēlētāja Jāņa Ikaunieka ("Liepāja").

Jau vairākkārt rakstīts par "Jūrmalas" finanšu problēmām, un "One Nil Up" vēsta, ka minētie ārzemju futbolisti algu nav saņēmuši vairāk nekā četrus mēnešus, kas arī ir prom došanās iemesls. Nākamajā nedēļā prom došoties arī Orlando Bordons. Tādējādi teorētiski šobrīd, neskaitot Bordonu, kluba rīcībā no Virslīgā spēlējošajiem palikuši tikai divi leģionāri - Djego Silva un Benito Montalvo.

Atgādinām, ka pirms dažām dienām, 6. maijā, "Jūrmalas" oficiālā mājas lapa jurmalafc.lv paziņoja, ka komandu pametis arī galvenais treneris Mihails Koņevs, un viņa pienākumus pildīs Nikolajs Poļakovs. Agrāk klubu pameta arī treneris Aļiks Kārkliņš (kā pats atzina, arī algu nemaksāšanas dēļ) un futbolists Anatolijs Maksimenko. Pagaidām "Jūrmala" astoņos mačos guvusi tikai vienu uzvaru un ar pieciem punktiem atrodas 8. vietā 10 komandu konkurencē. Jau šodien (sestdien) Virslīgā tiks izspēlēta pārceltā 5. kārta, un "Jūrmala" uzņems 3. vietā esošo "Liepāju".

Izmantotie resursi:"One Nil Up" "Facebook" kontsLucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties