01.07.2012. 20:54
Latvijas futbola Virslīgas 17. kārtas spēlē „Ventspils” futbolisti šodien neprata izcīnīt uzvaru pār „Jūrmalas” komandu. Komandas nocīnījās neizšķirti (1:1), tādejādi pārtrūka kurzemnieku četru uzvarēto spēļu sērija.

Kā vēsta spēles aculiecinieki pirmais spēles puslaiks pagājis „jautrā cīņā”. Pēc Vladimira Bespalova spēcīga sitiena pa pretinieku vārtos bumba iestrēga viesu aizsardzībā un pēc tās steidza Kaspars Svārups, tika nogāzts un uz „Jūrmalas” vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens. Iespēju vadībā izvirzīt laukuma saimniekus izmantoja Daniils Turkovs, pārliecinoši realizējot pendeli un panākot 1:0. „Ventspilij” minimāls pārsvars piederēja arī puslaika turpinājumā, taču vārtus guva viesi. Spēles 39. minūtē jūrmalniekiem radās iespēja uz soda sitienu netālu no kurzemnieku soda laukuma. Izpildīt soda sitienu devās Maksims Daņilovs un savu iespēju realizēja. Bumba iespurdza vārtu labajā apakšējā stūrī un rezultāts kļuva neizšķirts – 1:1. Pēdējās pirmā puslaika minūtēs pārsvars piederēja „Jūrmalai”, bet šķita, ka mājinieki jau gaidīja otro puslaiku.

Otrajā spēles pusē nedaudz vairāk uzbruka mājinieki. Rezultātā viņiem radās labas iespējas gūt arī otros vārtus, taču arī „Jūrmala” turējās godam, lielākoties cenšoties vārtu gūšanas momentus sev sagādāt pretuzbrukumos. Puslaika vidusdaļā dažās epizodēs šķita, ka ne pārāk pārliecinoši darbojas mača tiesneši, taču rezultātu tas nemainīja. „Ventspils” turpināja kontrolēt bumbu un uzbrukt vairāk līdz pat mača beigām, taču rezultātu mainīt mājiniekiem neizdevās. Viena no labākajām iespējām gūt vārtus kurzemniekiem radās spēles 81. minūtē, kad bumbu „Jūrmalas” vārtos varēja raidīt gan Turkovam, gan Tukuram, taču nācās samierināties vien ar stūra sitienu. Ventspilnieki arvien vairāk steidza atspēlēties, taču nekā. Mača beigu rezultāts 1:1.

Pēc četriem uzvarētiem mačiem pēc kārtas, „Ventspils” futbolistiem šodien nācās samierināties ar neizšķirtu un vienu punktu turnīra tabulā.