07.06.2015. 15:12
Jūrmalas velomaratona “DION” 87 kilometru Sporta distancē šodien triumfēja Armands Bēcis un Elīna Sauka, informēja sacensību organizators Kaspars Tupiņš.

Vīriešu konkurencē visas trīs pirmās vietas ieguva komandas “Rietumu-Delfin” pārstāvji. Ātrākais braucējs bija Armands Bēcis, kurš plūca uzvaras laurus un pārliecinoši ieguva pirmo vietu, 87km distanci pieveicot 1 stundā, 54 minūtēs un 58 sekundēs. Otrajā vietā ierindojās viņa komandas biedrs Deins Kaņepājs ar finiša laiku 1 stundā, 55 minūtēs un 5 sekundēs. Tikai sekundi vēlāk finišēja trešās vietas ieguvējs Krists Neilands, veicot distanci 1 stundā, 55 minūtēs un 6 sekundēs.

Sieviešu konkurencē pirmo vietu ieguva Elīna Sauka no komandas “RSS Purvciems”, kas finišēja sporta distanci 2 stundās, 4 minūtēs un 17 sekundēs. Četras sekundes no līderes atpalika Madara Fūrmane no komandas “BELO CYCLING PROJECT” ar finiša laiku 2 stundās, 4 minūtēs un 21 sekundē.

Komandu kopvērtējumā nešaubīgu pirmo vietu izcīnīja pirmo trīs vietu ieguvēju pārstāvētā “Rietumu-Delfin” komanda, ar četru dalībnieku augstāko rezultātu 7 stundas 40 minūtes un 16 sekundes, Otro vietu komandu konkurencē ieguva “EVELO TEAM” ar rezultātu 7 stundas 49 minūtes un 4 sekundes, bet trešajā vietā ierindojās “InfoEra DION Cycling Team” ar rezultātu 7 stundas 50 minūtes un 13 sekundes.

Jūrmalas velomaratonā papildus “DION” Sporta braucienam šodien vēl turpinās LEGO bērnu distances 500-1000m dažādām vecuma grupām, “Turkish Airlines” Ģimenes brauciens 14,5km un “Skandi Motors” Tautas brauciens 40km. Oficiālajā apbalvošanas ceremonijā tiks sveikti ne tikai ātrākie braucēji un uzvarētāji visās distancēs, bet arī kronēti dalībnieki ar radošākajiem tērpiem vairākās nominācijās. Apbalvošanas ceremonija norisināsies uz Jūrmalas velomaratona skatuves pie Dzintaru koncertzāles plkst.16.20.

Jūrmalas velomaratonu organizē Baltijasmaratoni.lv sadarbībā ar Jūrmalas pilsētas domi. Velomaratona ģenerālsponsors ir “SMScredit.lv”. Pasākumu atbalsta “Turkish Airlines", "LUKOIL", "Fans", "DION", ‘’EVIAN’’ "GARMIN", "Koblenz" un "Skandi Motors".

Informāciju sagatavoja:Līva PērkoneJūrmalas velomaratona sabiedrisko attiecību konsultante

Vieglatlētikas klubs Viļāni, biedrība Kultūras laukums 9, Viļāni, Viļānu n., LV-4650