20.04.2018. 22:08

5. līdz 7. vietas miniturnīra pirmajā aplī jūrmalnieki savās mājās bija pārāki ar rezultātu 34:29, kas nozīmēja, ka piekto pozīciju kūrortpilsētas handbolisti nodrošinātu arī ja šovakar Vaiņodē vietējai komandai piekāptos ar četru vārtu starpību.

Spēles sākums aizritēja ārkārtīgi līdzvērtīgā cīņā, nevienai no komandām neiegūstot pārsvaru, kas lielāks par diviem vārtiem. Vaiņodieši divu precīzu raidījumu attālumā (7:5) spēja atrauties 14. minūtes beigās, kamēr jūrmalniekiem ar šādu vadību izdevās noslēgt pirmās 30 minūtes - 14:12.

"Jūrmalas Sports" veiksmīgi iesāka arī otro puslaiku, kad savā īpašumā ātri ieguva +4 (16:12). Vaiņodieši gan tik ātri vis nepadevās, turpinājumā divreiz spējot rezultātu uz tablo izlīdzināt (21:21, 22:22). Asās mača beigās komandu spēlētāji kopumā nopelnīja trīs diskvalifikācijas - "Vaiņodei" to izdarīja brāļi Ainārs un Oskars Pāvili, kamēr jūrmalniekiem grēkāzis bija šī mača rezultatīvākais (deviņi gūti vārti) handbolists Rolands Ivanovs.

Par spīti tam "Jūrmalas Sports" saspringtā galotnē spēja noturēt minimālu pārsvaru, izcīnot panākumu ar 27:26. "Vaiņodei" tikmēr būs jācenšas nosargāt sesto vietu - pēdējā mačā pret ASK/LSPA vaiņodiešiem derēs arī neveiksme ar sešu vārtu starpību.

HK Vaiņode - Jūrmalas Sports 26:27 (12:14)HK Vaiņode: Mickus 6/1, O. Pāvils 6/3, A. Pāvils 5, Strēlis 4, Taujēns 3, Plūme 2.Jūrmalas Sports: Ivanovs 9/4, Gulbis 4, Grēberis 4, Naglis 4, Zvejnieks 3, Narme 2, Korzāns 1.

Izmantotie resursi:Latvijas Handbola federācija - Handball.lv