09.07.2015. 19:50

, LSM.LV - Sports

Eiropas kausu turnīru debitants "Spartaks" pirmajā spēlē izbraukumā Melnkalnē uzvarēja ar 3:1, krietni nostiprinot izredzes iekļūt otrajā kārtā. Otrajā kvalifikācijas kārtā Jūrmalas klubs tiksies ar Serbijas FK "Vojvodina" vai Ungārijas klubu Budapeštas MTK.

Zemgales olimpiskā centra stadionā Melnkalnes klubs pirmajā puslaikā bija tuvāk vārtu guvumam, taču "Spartaku" glāba gan vārtu pārliktnis, gan vārtsarga Aleksandra Koļinko pārliecinošā darbība. Otrajā puslaikā mājinieki "Budučnost" uzbrukumus neitralizēja un viesu pēdējās izredzes pagaisa 82. minūtē pēc Momcilo Raspopoviča noraidījuma.

Koļinko veiksmīgi sāka ātru "Spartaka" pretuzbrukumu un ar roku tālu iespēlēja bumbu Romanam Mickevičam, kura centienus izrauties vienatnē pret vārtiem Raspopovičs likvidēja ar noteikumu pārkāpumu.

Latvijas kausa īpašnieki FK "Jelgava" ceturtdien Bulgārijā mērojas spēkiem ar Lovečas "Litex". Pirmā spēle Jelgavā beidzās neizšķirti 1:1.

"Skonto" futbolisti atbildes spēli vēlāk ceturtdien aizvadīs Īrijā pret "St Patrick's Athletic", ko pirms nedēļas Rīgā uzvarēja ar 2:1.

Lai iekļūtu Eiropas līgas grupu kārtā, jāpārvar trīs kvalifikācijas kārtas un tai sekojošā izslēgšanas kārta.

Latvijas čempionvienība FK "Ventspils" spēlēs Čempionu līgas kvalifikācijā, kur cīņā iesaistīsies otrajā kārtā, tiekoties Somijas čempioniem Helsinku HJK. Pirmā spēle Ventspilī paredzēta 14. jūlijā.