07.12.2013. 10:04

Balvu par mūža ieguldījumu sportā saņēma Jūrmalas handbola kustības pamatlicējs Līgonis Zatlers, bet Kārlis Bardelis tika sveikts par iekļūšana Ginesa rekordu grāmatā. Pavisam Jūrmala gada balvas sportā pasniegšanas ceremonijā tika sveikti laureāti 12 nominācijās.

Pludmales volejbolists Samoilovs, kurš šogad pārī ar Jāni Šmēdiņu spēja izvirzīties Pasaules ranga kopvērtējuma priekšgalā, tika atzīts par 2013. gada labāko sportistu Jūrmalā. Sieviešu konkurencē triumfēja pazīstamā maratoniste Čelnova-Prokopčuka, kura atgriešanos sportā pēc dēla piedzimšanas pavisam nesen atzīmēja ar trešo vietu prestižajā Ņujorkas maratonā.

«Jūrmalas gada sportista balvu saņemu jau otro gadu. Jāatzīmē, ka bez saviem pāriniekiem es nebūtu sasniedzis tik augstus rezultātus, tādēļ puse no maniem panākumiem un līdz ar to puse no manas balvas pienākas manam pāriniekam. Paldies, Jūrmalas domei par atbalstu daudzu gadu garumā un jūrmalniekiem, kuru atbalsts vienmēr ir jūtams,» priecājas Samoilovs.

«Man ir liels prieks saņemt šo balvu un paldies, ka Jūrmalas dome organizē šādu pasākumu un atbalsta sportistus,» saka Čelnova – Prokopčuka.

Peldētāja Arina Baikova, kura ar panākumiem startēja pieaugušo konkurencē, pasludināta par «Gada uzlecošos zvaigzni», «Gada sporta seniora» balvu saņēma airētājs Valdis Meikališs, kurš Pasaules veterānu sporta spēlēs Turīnā izcīnīja sešas zelta un vienu bronzas medaļu, bet nominācijā «Gada treneris Jūrmalā» laurus plūca pludmales volejbola treneris Genādijs Samoilovs.

Citās nominācijās par populārāko sporta veidu Jūrmalā atzīts basketbols, gada sporta klubs ir meiteņu basketbola klubs «Jūrmala», gada komanda - «Jūrmalas Sports» veterānu basketbola komanda, kas izcīnīja trešo vietu pasaules veterānu sporta spēlē Turīnā vecuma grupā virs 60 gadiem.

Nominācijā gada sporta notikums Jūrmalā par labāko atzīts «Alpha Baltic Sport» maratonu seriāls un «Gada sporta skolotājs 2013» titulu ieguvis Māris Meiers.

Netradicionālu nomināciju «Gada Ginesa rekords Jūrmalā» ieguva skrituļslidotājs Bardelis, kurš šogad uzstādīja Ginesa rekordu, ar skrituļslidām šķērsojot Eiropu – no tālākā ziemeļu punkta Nordkapa Norvēģijā līdz Gibraltāram.

Viens laureāts tika paziņots jau nedēļas sākumā - balvu par mūža ieguldījumu Jūrmalas sporta attīstībā saņems pilsētas handbola «tēvs» Līgonis Zatlers, kurš šogad svin 80. dzimšanas dienu. Bulduru Sporta klubs Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Mironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties