11.07.2014. 10:44
SMScredit.lv Virslīgas pēdējās vietas īpašniece "Jūrmala" treniņnometnē Austrijā aizvadīs pārbaudes spēles pret spēcīgiem Itālijas, Vācijas, Rumānijas un Austrijas klubiem, vēsta "Jūrmalas" mājaslapa. Noslēdzošajā pārbaudes spēlē 23. jūlijā jūrmalnieki tiksies ar Itālijas A Sērijas klubu "Palermo".

Jau vēstījām, ka "Jūrmala" drīzumā gaidāmo pauzi Virslīgā izmantos, dodoties uz treniņnometni Austrijā. Tajā ir plānotas četras pārbaudes spēles. 15. jūlijā jūrmalnieki Vīnē spēlēs ar Rumānijas septīto spēcīgāko klubu "Pandurii", kam jaunā sezona sāksies 25. jūlijā. Pēc trim dienām plānota cīņa Klāgenfurtē pret septīto spēcīgāko Austrijas klubu "Wolfsberger", kam jaunā sezona sāksies 19. jūlijā.

Vēl pēc trim dienām 21. jūlijā "Jūrmalai" pretī stāsies "Greuther Furth", kas Vācijas 2. Bundeslīgā ieņēma trešo vietu un pārspēlēs cīņā par iekļūšanu Bundeslīgā piekāpās Artjoma Rudņeva pārstāvētajam "Hamburg" (0:0, 1:1). Vācijas 2. Bundeslīgas sezona sāksies otrajā augustā. Savukārt noslēdzošajā mačā "Jūrmala" 23. jūlijā mērosies spēkiem ar B Sērijas čempioni "Palermo", kas atgriezās augstākajā līgā.

Jau trīs dienas pēc pārbaudes spēles pret "Palermo" jūrmalniekus gaida ļoti svarīgs mačs Latvijas čempionātā, Hanzas vidusskolā tiekoties ar "Mettu"/LU, kas pašreiz ir "Jūrmalas" galvenā sāncense cīņā par palikšanu augstākajā līgā. Treniņnometnē Austrijā kūrortpilsētas komanda pārbaudīs virkni leģionāru no Ukrainas, Horvātijas, Melnkalnes un citām valstīm.

Izmantotie resursi:jurmalafc.lvTrāpītava.com, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Lapa Dmitrijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties