16.01.2014. 13:44
Kamēr daudzi Latvijas klubi tikai pamazām mostas no ziemas miega, "Jūrmala" jau starpsezonas ievadā trenējas ļoti kuplā skaitā un ir pieaicinājusi virkni leģionāru. Starp jūrmalnieku futbolistiem manāms arī bijušais komandas līderis Daniels Ola, par kura iespējamo palikšanu gan vēl nav skaidrības.

"Pagaidām vēl neesam konkrēti vienojušies. Viņš ir gatavs palīdzēt komandai, bet vēl ir jānokārto dažas nianses," par Daniela Olas iespējamo pievienošanos "Jūrmalai" sarunā ar Sportacentrs.com sacīja kluba izpilddirektors Andrejs Karacejevs. Ola savulaik "Jūrmalā" pavadīja pusotru gadu, bet pēdējo pusotru sezonu spēlēja Daugavpils "Daugavā". Jau šobrīd esot panākta vienošanās ar daudziem leģionāriem, un Karacejevs prognozēja, ka kopējais ārzemnieku skaits varētu sasniegt astoņus vai deviņus spēlētājus.

"Jūrmalā" esot futbolisti no Dienvidamerikas un Spānijas, no kuriem vakar Latvijā ielidoja arī 22 gadus vecais Argentīnas U23 izlases spēlētājs Lukass Trekariči. Viņš savulaik spēlējis "Sevilla B", bet 2012./13.gadā bija vienā līgā ar Māri Verpakovski – Grieķijas pēc spēka 2.līgas klubā "Kallithea". Galvenais treneris Mihails Koņevs īpaši esot uzteicis 21 gadu veco argentīniešu izcelsmes Šveicē dzimušo centra uzbrucēju Kevinu Gisi. Viņš pirms tam spēlēja dzimtās Ženēvas klubā "Servette", bet šīs sezonas sākumā aizvadīja divus mačus vienā no Spānijas pēc spēka trešās līgas līderēm "Alcoyano".

No pagājušās sezonas vietējiem spēlētājiem "Jūrmala" vēloties likt uzsvaru uz gados jaunajiem futbolistiem – kā piemēram, Daniilu Ulimbaševu, Artjomu Loginovu un Kirilu Grigorovu. Tiesa, komandā nepalika cits U21 izlases kandidāts Jānis Krūmiņš, kuru Koņevs pēc čempionāta beigām nosauca kā vienu no "Jūrmalas" labākajiem spēlētājiem šajā sezonā. "Jūrmalā" nav palicis arī otrs vārtsargs Alberts Nikoļskis, savukārt treniņā piedalījās 23 gadus vecie Igors Labuts un Kristaps Dzelme.

Labuts pagājušās sezonas otro pusi pavadīja "Ilūkstē", bet Dzelme, pirms tam spēlējis Lietuvā un Rumānijā, iepriekšējā gada otrajā pusē bija Narvas "Trans" pamatvārtsargs. " Mūsu ceļi šķīrās. Nesapratām viens otru. Tā bija abpusēja vienošanās," abu vārtsargu aiziešanu no komandas komentēja Karacejevs. "Jūrmalai" pievienosies arī 26 gadus vecie aizsargi Māris un Mārcis Savinovi, kuri iepriekšējā sezonā pārstāvēja "Mettu"/LU.

Jau rīt "Jūrmala" izbraukumā tiksies ar Somijas spēcīgāko klubu Helsinku HJK, kas ir izcīnījis 26.čempiona titulus.Bulduru Sporta klubs Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties