01.11.2017. 20:11

Starta piecinieki:Valmiera: Elksnis, Hāzners, Jansons, Miška, IļjinsJūrmala: Jeromanovs, Strēlnieks, Pinete, Jonāts, Saulītis

Spēles ievadā "Jūrmala" punktus guva ar labi sagatavotām izspēlēm, sagatavojot brīvus metienus. Valmieriešu uzbrukumi tikmēr bija haotiskāki, paļaujoties uz zināmu daļu veiksmes. Pēc trīs rezultatīvi nospēlētām minūtēm uz tablo vēstīja par 11:7 vadību kūrortpilsētas vienībai. Saista epizode izdevās Ervīnam Jonātam, kurš pārtverot bumbu ātrajā uzbrukumā efektīgi trieca bumbu grozā no augšas. Pārsvaru divu precīzu metienu robežās jūrmalnieki nosargāja praktiski visu pirmo ceturtdaļu, pašā perioda izskaņā Uģim Pinetem panākot pat 22:15.

Otro ceturtdaļu ar bloķētu pretinieka metienu iesāka Viktors Iļjins, tomēr tas nepalīdzēja valmieriešiem tikt pie sagatavotiem uzbrukumiem, vairākkārt "Jūrmalai" spējot noturēt aizsardzību līdz uzbrukuma laika pēdējām sekundēm. Viesu komandas pārsvars līdz desmit punktiem pieauga Haraldam Kārlim raidot grozā trīs punktu metienu - 27:17. Otrā ceturkšņa vidū ceļgalu sasita Rihards Adiņš, samazinot Kristapa Valtera iespējas rotēt ar sastāvu. Perioda izskaņā "Jūrmalas" aktīvā aizsardzība piespieda valmieriešus uz virkni kļūdām, kas viesu komandai ļāva pārliecinoši audzēt pārsvaru, pārtraukumā dodoties ar 43:25.

Nepatīkami jūrmalniekiem iesākās otrais puslaiks, kad Artūrs Strēlmnieks, "līdaciņā" lidojot pēc bumbas, ar galvu ietriecās komandas biedra kājā un ļoti nepatīkami sasitās. Tikmēr vēl sliktāk beidzās Valtera centieni laukumā atpakaļ sūtīt Adiņu, kurš piezemējoties pēc lēciena vēl vairāk pastiprināja pirmajā puslaikā gūto ceļgala traumu. Rezultāta ziņā pārsteigumi nenotika, jūrmalniekiem turpinot pārliecinoši kontrolēt spēles gaitu. Pirms mača noslēdzošajām desmit minūtēm Mārtiņa Gulbja komanda bija vadībā ar 68:45.

Ceturtajā ceturtdaļā Kārlis turpināja lidināt grozā trejačus ar lielisku precizitāti, kas šajā sezonā spēlētājam bijusi virs 60%. "Jūrmala" dažu minūšu laikā pilnīgi saplosīja pretinieku aizsardzību, pārsvarā strauji sasniedzot +40. Pēdējās minūtēs valmieriešu spēli vairāk veidoja gados jaunie basketbolisti. Mačs noslēdzās ar "Jūrmalas" ceturto uzvaru šajā LBL sezonā, pārspējot valmieriešus ar 94:56.

Haralds Kārlis šajā mačā izcēlās ar 17 punktiem, realizējot četrus no deviņiem trejačiem. Groza apakšā produktīvs bija Mārcis Saulītis gūstot 15 punktus. Mājinieku komandas rindās Viktoram Iļjinam 14 gūti punkti.

"Valmiera/Ordo" - "Jūrmala" 56:94 (15:22, 10:21, 20:25, 11:24)Valmiera: Iļjins 14, Vīksne 13, Kaufmanis 11, Jansons 7, Hāzners 3, Adiņš 3, Miška 2 (10 ab), Bērziņš 2, Elksnis 1Jūrmala: Kārlis 17, Saulītis 15, Pinete 14, Jeromanovs 13, Jonāts 8, Strēlnieks 8, Krestiņins 8, Dilevka 7, Pļavnieks 4 (7 rp)

Izmantotie resursi:Olybet Latvijas Basketbola līga | Latvijas...

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa