01.11.2017. 15:35

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka BVKB aizliedza Jūrmalas sporta halles ekspluatāciju saistībā ar nenovērstu bīstamību ēkas jumta konstrukcijas savienojumos. Halles ekspluatācija ir aizliegta līdz ekspertīzes atzinumā konstatētās bīstamības novēršanai - ēkas sporta zāles jumta loka balsta mezglu pārbūvei.

Šajā hallē mājas spēles aizvadīja arī "Jūrmala", bet tagad tā vismaz uz trim spēlēm atradusi jaunas mājas. 8. un 14.novembrī gaidāmās Baltijas Basketbola līgas (BBL) spēles attiecīgi pret "Šiauliai" (Lietuva) un Raplas "AVIS Utilitas" (Igaunija) komandām tā aizvadīs Lapmežciema sporta centrā, savukārt 25.novembrī paredzētais "OlyBet" Latvijas Basketbola līgas (LBL) mačs pret "Betsafe"/"Liepāja" notiks Rīgā, sporta namā "Daugava".

Zīmīgi, ka iepriekš sporta nams "Daugava" neatbilda LBL nolikuma prasībām. Tur mājas spēles iepriekšējos gados aizvadīja "Barons kvartāls" komanda, par to no čempionāta rīkotājiem saņemot īpašu atļauju. Tomēr tagad pēc sporta nama rekonstrukcijas tas atbilst LBL pirmās divīzijas prasībām.

"Jūrmalai" 21.novembrī paredzēts vēl viens LBL mačs savā laukumā pret "Valka"/"Valga" komandu, bet pašlaik par norises vietu vēl nav skaidrības.

Jau ziņots, ka pagājušā gada augustā pabeigtajā Jūrmalas sporta hallē decembra sākumā tika pamanīts bojājums, tāpēc tās ekspluatācija tika pārtraukta.

Daudzfunkcionāla sporta halle Jūrmalā tika atvērta augusta beigās un tās celtniecībai tika atvēlēti 5,3 miljoni eiro, izmantojot pašvaldības budžeta līdzekļus.

Sporta zāle pašlaik ir lielākais un sporta iespējām bagātākais sporta objekts kūrortpilsētā. Sporta zāles tehnisko projektu izstrādāja SIA "Belss", būvdarbus veica SIA "Velve", būvuzraudzību nodrošināja SIA "Forma 2"

Izmantotie resursi:LETABulduru Sporta klubs Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties