21.09.2013. 17:52
SMScredit.lv virslīgas futbola čempionāta 21. kārtas spēlē sestdien "Jūrmala" mājās Slokas stadionā, daļu otrā puslaika pavadot mazākumā, spēlēja neizšķirti pret virslīgas debitanti "Ilūksti" - 0:0.

Jau sestajā minūtē Ilūkstei bija laba iespēja, taču Sputaja sisto bumbu Nikoļskis atvairīja, liekot lietā svu meistarības arsenālu. Kopumā spēles pirmajās minūtēs nedaudz lielāks pārsvars viesiem, kuri nereti tika pie standartsituācijām no stūriem. Mājinieki pie pirmā stūra tika vien 17. minūtē, Orlovs pēc tā tika pie sitiena ar galvu, taču tas bija pārāk vājš, neradot grūtības vārtsargam.

32. minūtē Kozlovs pēc centrējuma no vārtu priekšas ar galvu neizmantoja simtprocentīgu iespēju atklāt rezultātu. Brīdi vēlāk Prohorenkovs pēc ar soda sitienu raidīja bumbu viesu vārtu rāmī pirmo reizi šajā mačā, taču Labuts bumbu tvēra. 38. minūtē "Jūrmalai" pēc kārtējā standarta bija laba iespēja, taču atkal neizdevās bumbu raidīt vārtos no pašas to priekšas. Kopumā gan ne pārāk aizraujošs pirmais puslaiks, un pēc 45 minūtēm uz ģērbtuvēm komandas devās pie neatklāta rezultāta - 0:0.

Jūrmalnieki pārtraukumā veica pārmaiņas taktiskajā izkārtojumā, bet tūlītēju rezultātu tas tik un tā nespēj dot. Diemzēl komandas arī otrajā puslaikā nesagādāja līdzjutējiem pārāk aizraujošu futbolu. Pavērsienu sagādāja Časovska otrais brīdinājums 65. spēles minūtē, atstājot mājiniekus mazākumā. Ilūkstieši loģiskā kārtā pārņēma iniciatīvu bumbas kontrolē. Momentu skaitu gan šāds pavērsiens nemainīja. 85. minūtē ilūkstieši tika pie diviem stūra sitieniem pēc kārtas, neviens no tiem nebija pietiekami kvalitatīvs, taču Sputajs pēc otrā no metriem 25 sita spēcīgi un tikai nedaudz garām tālajam vārtu stabam.

Spēle noslēdzās ar likumsakarīgu bezvārtu neizšķirtu - 0:0.

Vārti: -Brīdinājumi: Časovskis 36', Gluško 44', Orlovs 72' - Džaliašvili 53'Noraidījums: Časovskis 65' (otrā dzeltenā kartīte)Jūrmala: Nikoļskis, Gluško, Golubevs, Orlovs, Tojošima (Loginovs 46'), Bunze (Barmins 85'), Ulimbaševs (Mikaeljans 55'), Časovskis, Prohorenkovs, Grebis, Maksimenko.Ilūkste: Labuts, Kuplovs Osinskis, Ivanovs, Hamaršvili, Prokopkins, Volkovs, Kokins (Bežonovs 77'), Tukmašvili, Džaliašvili, Sputajs, Kozlovs.

Datums Laiks Mājinieki – Viesi Vieta Rez.
20.sep 19:00 Skonto - Metta/LU Skonto stadions 2:2
21.sep 14:00 Liepājas metalurgs - Ventspils Daugavas stadions Liepājā 0:1
21.sep 16:00 Jūrmala - Ilūkste Slokas stadions 0:0
22.sep 13:00 Daugava D - Jelgava Daugavas stadions Daugavpilī
22.sep 19:00 Daugava R - Spartaks Daugavas stadions Rīgā