18.08.2013. 19:56
Svētdien SMScredit.lv Virslīgas čempionāta 17. kārtas spēlē "Jūrmala" savā laukumā ar rezultātu 3:1 apspēlēja turnīra tabulā vietu augstāk esošo "Liepājas Metalurgu".

Visu pirmo spēles puslaiku aizritēja visai līdzīga cīņa. Pavisam neliels pārsvars bumbas kontrolē bija mājiniekiem. Abas komandas daudz centās uzbrukt, taču bez reāliem momentiem. Jūrmalnieku vairākkārt pievīla aizmugures stāvokļa fiksēšana, tomēr pirmā puslaika izskaņā savu iespēju mājinieki sagaidīja. Kristaps Grebis, esot uz soda laukuma līnijas, ar krūtīm atmeta bumbu Sergejam Časovskim, kurš raidīja bumbu apakšējā vārtu stūrī. Liepājnieku vārtsargs Varažinskis šajā epizodē bija bezspēcīgs, un pēc 45 spēlētām minūtēm 1:0 "Jūrmalas" labā.

Uzreiz pēc otrā puslaika sākuma jūrmalnieki rezultāta starpību dubultoja - pieredzējušais Dzintars Zirnis soda laukumā pārkāpa noteikumus, bet Kristaps Grebis, lai arī sita brīvajā stūrī, aizsita bumbu garām vārtiem. "Jūrmalai" bija vēl viens labs moments, bet pēc tam pamazām iniciatīvu pārņēma liepājnieki. 69. minūtē pēc standartstuācijas bumba atleca pie Hmiza soda laukuma vidū, un liepājnieks to no aptuveni deviņiem metriem raidīja vārtos, panākot līdzsvaru uz tablo - 1:1.

Tikai dažas minūtes vēlāk pēc vēl vienas standartsituācijas jau otrā laukuma galā bumba atleca ārpus soda laukuma, kur to ar galvu vārtos raidīja mājinieku kapteinis Kuzņecovs. Atjaunojuši vadību, jūrmalnieki drīz vien to arī nostiprināja. 78. minūtē pēc vēl vienas standartsituācijas izspēles savus otros vārtus šovakar guva Časovskis, panākdams jau 3:1 "Jūrmalas" labā. Liepājnieku centieni atgūties rezultātu nenesa, un "Jūrmala" svinēja uzvaru ar rezultātu 3:1.

Vārti: Časovskis 41', Kuzņecovs 72', Časovskis 78' - Hmizs 69'Brīdinājumi: Časovskis 34' - Zirnis 47'Jūrmala: Krūmiņš, Gluško, Golubevs, Orlovs, Kuzņecovs, Prohorenkovs, Časovskis, Hačatrjans (Ulimbaševs 64'), Loginovs, Tojošima (Barmins 80'), Grebis (Svārups 71').Liepājas metalurgs: Varažinskis, Hmizs, Zirnis, Flaksis, Jemeļins, Šlampe, Zuntners (Petruks 82'), Kiriļins (Gucs 82'), Afanasjevs, Savaļnieks, Ikaunieks (Miķelsons 46').Galvenais tiesnesis: Aleksandrs Anufrievs

Diena Datums Laiks Vieta Spēle Rez
Piektdiena 16.08. 19:00 Arkādijas Stadions (Rīga) Daugava (R) - Jelgava 1:0
Sestdiena 17.08. 16:00 Hanzas vidusskolas laukums (Rīga) Metta/LU - Ventspils 0:2
Svētdiena 18.08. 16:00 Skonto stadions (Rīga) Skonto - Spartaks 3:1
Svētdiena 18.08. 18:00 Ilūkstes pilsētas stadions Ilūkste - Daugava (D) 0:2
Svētdiena 18.08. 18:00 Slokas stadions (Jūrmala) Jūrmala - Liepājas metalurgs 3:1