10.10.2015. 18:39
Sestdien "Aldaris" Latvijas Basketbola līgas (LBL) spēlē Ogres 1. vidusskolas zālē "Jūrmala/Fēnikss" ar rezultātu 84:55 pārliecinoši apspēlēja debitanti "Ogri", izcīnot otro uzvaru četrās aizvadītajās spēlēs.

Ogrēnieši sāka spēli ar pārliecību un četras minūtes pēc sākuma Apsītis bija guvis jau piecus punktus, bet mājinieki panākuši 8:2. Pāris nākamo minūšu laikā Mediss, Pinete un uz maiņu nākušais, nesen no "Ventspils" īrētais, Gromovs panāca vadību jau viesiem (9:8). Pabeidzot ceturtdaļu ar izrāvienu 8:2, jūrmalniekiem atkal izdevās atrauties.

Otrās ceturtdaļas pirmajās piecās minūtēs uz viesu 12 punktiem ogrēnieši atbildēja ar trim, rezultāta starpība jau sasniedza un pārsniedza desmit punktu robežu. Uz maiņu nākušais Gromovs pirmajā puslaikā sameta 12 punktus, Endrū Šmits pievienoja septiņus un sešas atlēkušās bumbas, un "Jūrmala/Fēnikss" puslaika pārtraukumā devās jau pie divdesmit punktu pārsvara (43:23).

Pēc lielā pārtraukuma aina laukumā īpaši nemainījās, trešajā ceturtdaļā jūrmalnieki pat vēl vairāk palielināja pārsvaru, bet pēdējās desmit minūtēs laukumā pie pirmā spēles laika šosezon LBL līmenī tika arī jūrmalnieku rezervisti Uldis Feldmanis un Edgars Štelmahers. Tāpat iespēlēties varēja Ivars Rihards Žvīgurs, kurš komandai pievienojās tikai nesen. Mača izskaņā tablo vēstīja

Endrū Šmits uzvarētāju labā guva 16 punktus un izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas, kā arī pārtvēra četras bumbas. Pa 12 punktiem sameta Kristaps Mediss un Iļja Gromovs, kurš gan laukumā pavadīja nepilnas deviņas minūtes. Ogres rindās Mihals Hlebovickis iemeta 11 punktus un izcīnīja sešas bumbas, kā arī trīs rezultatīvas piespēles un divi bloķēti metieni.

Jūrmalas komanda izcīnīja otro uzvaru četros mačos, bet ogrēniešiem otrā neveiksme trīs aizvadītajās spēlēs.

Ogre - Jūrmala/Fēnikss 55:84 (12:17, 11:26, 16:21, 16:20)Ogre: Hlebovickis 11, Strauts 10, Vītols 9, Apsītis 8, Sīpoliņš 6, Mizis 5, Jansons 3, Bēts 2, Sīviņš, Gundegs.Jūrmala: Šmits 16, Mediss 12, Gromovs 12, Ziediņš 10, Žvīgurs 9, Kušnirovs 9, Pinete 7, Štelmahers 3, Robertss 3, Jeromanovs 2, Feldmanis 1, Elksnis.