17.01.2014. 18:25
Šodien pārbaudes spēles ārzemēs aizvadījušas divas Virslīgas komandas – „Jūrmala” un BFC „Daugavpils”. Abas cietušas zaudējumus ar sausu rezultātu – viena Somijā, bet otra Lietuvā.

Ambiciozā „Jūrmala”, kas, sākot ar 22. janvāri, piedalīsies divos itin prestižos pārbaudes turnīros Spānijā („Football Impact Cup” un „Copa del Sol”), pirms tam aizvadījusi pārbaudes maču ar Somijas čempioni HJK. Šīs dienas spēlē graujošu uzvaru ar 5:0 (2:0) izcīnīja Somijas klubs. HJK labā „hattrick” sasniedza norvēģis Kristians Tveits, kurš šai komandā ir uz pārbaudi. Vieni vārti arī ļoti pazīstamajam somam Mikaelam Forselam, kura kontā ir 86 spēles un 29 vārti (otrs visu laiku labākais rādītājs aiz Jari Litmanena) Somijas izlases rindās.

„Jūrmalas” pamatsastāvā izgāja Igors Labuts, Māris Savinovs, Mārcis Savinovs, Ivans Gluško, Andrejs Panasjuks, Daniils Ulimbaševs, Vlads Rimkus, kā arī leģionāri Djego Silva, Lukass Trekariči, Kevins Gisi un Benito Montalvo. Sākotnēji rezervē (nav zināms, kuri iznāca uz maiņu) bija Kristaps Dzelme, Kirils Grigorovs, Anatolijs Maksimenko, Ingmārs Briškens, Dmitrijs Poliščuks un leģionārs Huans Manuels Sančess.

Tikmēr Virslīgas jaunpienācēja BFC „Daugavpils” savu pirmo spēli aizvadīja Lietuvā, tiekoties ar šīs valsts 3. spēcīgāko klubu „Ekranas”. Arī šajā mačā Latvijas klubs cieta zaudējumu, tiesa, cienīgāku 0:3 (0:1). Turklāt, spriežot pēc mūsu komandas trenera Kirila Kurbatova komentāra, spēle esot bijusi visai līdzīga.

Kurbatovs sacīja: „Kopumā jāsaka, ka spēle bija līdzīga. Mums bija savi momenti, kurus nespējām realizēt. Es pat teiktu, ka mums bija vairāk vārtu gūšanas iespēju. Pirmos vārtus ielaidām pēc klasiskas aizsargu kļūdas, bet otrie vārti tika gūti pēc izcili izpildīta soda sitiena - pretinieks trāpīja vārtu devītniekā no 20-22 metriem. Trešajos vārtos savā starpā nesapratās vārtsargs ar aizsargu, ko lietuviešu komandas uzbrucējs arī izmantoja. Varēja just, ka mums bijušas lielas slodzes un trūka spēļu prakses. Kopumā spēle man patika, jo bija vairākas labas epizodes mūsu izpildījumā. Šoreiz pievīla realizācija, bet, domāju, ka to var norakstīt uz spēļu prakses trūkumu. Paskatījāmies uz futbolistu gatavību, tā ka tas bija labs sparings."

BFC „Daugava” pamatsastāvs bija sekojošs: Čižovs, Ostrovskis, Catlakšs, Murdasovs, Gasanovs, Černomordijs, Bovins, Dobratuļins, P.Tarasovs, Halimons, Raščevskis. Uz maiņu nāca V.Kurakins, Vasiļjevs, Truņins, A.Ziļs, Maksimovs, Fjodorovs. Piebildīsim, ka jau otrdien, 21. janvārī, „Daugavpils” startēs Ziemas kausā, tiekoties ar Jūrmalas „Spartaku”.

Izmantotie resursi:https://twitter.com/hjkhelsinkiGalvenā - BFC DaugavaBeach tenis, volejbola laukums Jaunmārupe, Mazcenu aleja 6a, Mārupes n., LV-2166
Rērihs Jānis Rērihs JānisGrieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties