22.02.2017. 21:16

Pēc zaudējuma pirmajā komandu cīņā ar 54:85 "Jūrmala/Fēnikss" otro spēli aizvadīja bez vairākiem pamatsastāva spēlētājiem. Mačam nebija pieteikti Artūrs Strēlnieks, Uģis Pinete, Viktors Iļjins un Jēkabs Rozītis.

Barons: Zonne, Geks, Lārsons, Freimanis, RozītisJūrmala: Jeromanovs, Elksnis, Feldmanis, Dušelis, Saulītis

Spēles sākumā sevi apliecināt centās "Jūrmalas" jaunie basketbolisti Mārcis Saulītis un Uldis Feldmanis, izvirzot jūrmalniekus vadībā ar 4:0. "Barons kvartāls" drīz vien pārņēma spēles vadību un pirmās ceturtdaļas vidū Denisa Krestiņina soda metieni panāca 15:9 par labu Daugavas sporta nama saimniekiem. Spēles pirmās desmit minūtes ar precīzu tālmetienu noslēdza Kristaps Mediss, panākot rezultātu 25:17.

Spēles otrajā ceturtdaļā Edmunds Elksnis pietuvoja viesus līdz minimumam (27:28), bet Dāvja Rozīša rezultatīvais sniegums panāca piecu punktu pārsvaru "baroniem". Dāvis Geks ar trejaci pirmā puslaika beigu daļā sasniedza mājiniekiem +10, bet jūrmalnieku centrs Saulītis ar diviem rezultatīviem uzbrukumiem pēc kārtas samazināja rezultāta starpību. Pārtraukumā "Barons kvartāls" devās ar piecu punktu vadību - 43:38.

Otrajā puslaikā "Barons kvatāls" nostabilizēja pārsvaru vidēji desmit punktu robežās. "Jūrmalas/Fēnikss" sastāvā sev doto iespēju centās izmantot gados jaunie spēlētāji Kristians Vīksne un Dāvis Gūtmanis, rezultatīvi pierakstoties statistikā. Pirms spēles noslēdzošās daļas "Barons kvartāls" atradās vadībā ar rezultātu 62:53.

Noslēdzošo ceturksni ar tālmetienu iesāka Edmunds Elksnis, samazinot rezultāta starpību līdz sešiem punktiem. Ceturtdaļas vidū "Jūrmala/Fēnikss" guva vairākus punktus pēc kārtas un Dāvis Gūtmanis izlīdzināja spēles rezultātu - 66:66. Turpinājumā Artūrs Dušelis pirmo reizi kopš spēles sākuma panāca vadību viesiem, bet pēc Edgara Jeromanova trejača rezultāts kļuva 71:66. Divas minūtes pirms spēles beigām tālmetienu realizēja līdz tam visu spēli punktus neguvušais Dāvis Zonne, atgūstot minimālu vadību rīdziniekiem. Pēdējā minūtē pie viena punkta deficīta Dušelis realizēja divus soda metienus, pārņemot spēles vadību. Aizsardzībā bumbu pārtvēra Jeromanovs, pret kuru tika izdarīts noteikumu pārkāpums. Pieredzējušais saspēles vadītājs realizēja vienu no diviem sodiņiem. Mača izskaņā Tailers Lārsons centās izraut uzvaru mājiniekiem, bet metiens nebija precīzs. Dušelis ar soda metieniem panāca +3. Freimanis realizēja pirmo no diviem soda metieniem, bet otro apzināti meta garām, lai cīnītos par atlēkuši bumbu. Lārsona izmisuma metiens mērķi nesasniedza un "Jūrmala/Fēnikss" tika pie uzvaras ar 82:80. Neskatoties uz to "Barons kvartāls" divu spēļu summā guva panākumu ar 165:136.

"Barons kvartāls" - "Jūrmala/Fēnikss" 80:82 (25:17, 18:21, 19:15, 18:29)Barons: Lārsons 21, Rozītis 16 (14 atl. bum.), Krestiņins 12, Geks 9, Freinanis 8, Mētra 6, Mediss 5, Zonne 3 (7 kļ.), EpnersJūrmala: Saulītis 15 (2p. 7/8), Elksnis 14, Dušelis 14, Gūtmanis 9, Jeromanovs 8, Dilevka 8, Feldmanis 7, Vīksne 7

Izmantotie resursi:Baltic Basketball League