23.01.2014. 20:23
Mareks Jurevičus atzīmējies ar 15 punktiem Nikolajevas kluba "MBC Mykolaiv" sagrāvē pār „Dnipro” ar 70:49. Jureviča tautietis un komandas biedrs Žanis Peiners šodienas mačā nepiedalījās.

Mareks Jurevičus devās sākumsastāvā un kopumā spēlē uz rezervistu soliņa pavadīja vien četras spēles laika minūtes. Nospēlētājas 36 minūtes un 16 sekundēs Jurevičus izdarīja 12 metienus no spēles, trāpot sešus (2p. 4/7, 3p. 2/5), tāpat arī viņš trāpīja vienu no diviem sodiem, kas kopā deva 15 punktus (dalīts labākais punktu skaits komandā).

Jureviča kontā arī astoņas atlēkušās bumbas un piecas rezultatīvas piespēles, kā arī pa vienai pārtvertai bumbai un bloķētam metieniem, tiesa, arī trīs piezīmes.

Agra Galvanovska un Artūra Štālberga trenētais "MBC Mykolaiv" pirmajā puslaikā ar „Dnipro” cīkstējās samērā līdzvērtīgi, iegūstot tikai sešu punktu pārsvary (37:31), bet trešajā trešdaļā „Dnipro” prata gūt tikai četrus punktus, kamēr ielaida 19, un mača liktenis bija izšķirts. Beigās "MBC Mykolaiv" uzvarēja ar 70:49, bet amerikāņu leģionārs Kervins Bristols atzīmējās ar 15 punktiem un 20 atlēkušajām bumbām.

Nikolajevas kluba rezultatīvākais spēlētājs šosezon Žanis Peiners mača protokolā nebija pieteikts.

Ukrainas Superlīgā "MBC Mykolaiv" ieņem 11. vietu, bet tās šodienas pretiniece "Dnipro" ir pārliecinoši pēdējā, proti, 14.

Izmantotie resursi:Суперліга. Асоціація баскетбольних клубів...

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009