23.12.2013. 22:14
Latvijas izlases handbolists Aivis Jurdžs iekļuvis Vācijas 1. bundeslīgas 19. kārtas simboliskajā septītniekā kreisā ārējā spēlētāja pozīcijā.

Ar Jurdžu priekšgalā, kurš guva astoņus vārtus, "ThSV Eisenach" sagādāja lielāko kārtas pārsteigumu, ar 23:22 (10:11) savā laukumā pārspējot vienu no līdervienībām "Füchse Berlin".

Pēc izcīnītās uzvaras Aizenahas klubs, kuru pārstāv arī Ģirts Lilienfelds (savainots), turnīra tabulā pakāpās uz 16.vietu.

Citā spēlē Evara Klešniks "HSG Wetzlar" ar 27:37 (15:19) zaudēja "Rhein-Neckar Löwen". Mūsu handbolists palika bez gūtājiem vārtiem, klubs līgas kopvērtējumā ieņem 12. vietu.

Vēl šajā gadā Vācijas 1. bundeslīgā paredzēta viena kārta. Aivis Jurdžs un "ThSV Eisenach" 26. decembrī spēlēs ar "TBV Lemgo", bet Evar Klešniks un "HSG Wetzlar" tiksies ar "TuS N-Lübbecke". Pēc tam abi handbolisti steigsies palīgā Latvijas valstsvienībai Rīgas Domes kausa izcīņā. Paredzams, ka Jurdžu un Klešniku laukumā redzēsim 28. decembra spēlē ar Slovākiju, skaties tiešraidē arī LTV7.

Izmantotie resursi:Latvijas Handbola federācija - Handball.lvAglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties