06.09.2014. 20:27
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas kluba Rīgas "Dinamo" spēlētāji par uzvaru sezonas pirmajā spēlē var pateikties vārtsargam Edgaram Masaļskim, paudis vienības slovāku aizsargs Milans Jurčina.Kā ziņots, Rīgas "Dinamo" pirmajā jaunās...

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Kā ziņots, Rīgas Dinamo pirmajā jaunās KHL sezonas spēlē sestdien savā laukumā ar 4:2 (0:1, 1:0, 3:1) pārspēja Baltkrievijas komandu Minskas Dinamo.

"Vienmēr pirmā spēle ir grūta. Ar katru maču kļūs arvien labāk un labāk. Regulārā čempionāta mačs tomēr atšķiras no turnīra spēles," Jurčinas teikto citē Rīgas klubs. "Šovakar mūs Edgars Masaļskis tiešām vilka. Viņš spēlēja lieliski. Pirmajās divās trešdaļās neizskatījāmies tik labi, kā vēlētos, bet trešajā jau sniegums uzlabojās."

"Minskas klubam šī bija otrā spēle, un viņiem pirmās spēles smagums jau bija aiz muguras. Bijām uztraukušies," neslēpa aizsargs. "Vairāk ir jāstrādā ar kājām, lai nepelnītu noraidījumus."

"Vēl pie KHL ir jāpierod," piebilda Dinamo komandas starpsezonas jaunieguvums. "Vairāk jāspēlē hokejs pieci pret pieci, lai būtu lielāka skaidrība. Spēlēs ir daudz noraidījumu."

Turpinājumā Rīgas Dinamo aizvadīs vēl divus mačus savā laukumā, pirmdien tiekoties ar latviešu uzbrucēja Jāņa Sprukta pārstāvēto Jaroslavļas Lokomotiv, bet trešdien samērojot spēkus ar līgas jaunpienācēju Soči.A & B, SIA A & B, SIA Āne, Celtnieku 32, Cenu p., Ozolnieku n., LV-3043
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties