06.01.2016. 16:46
Slovāku aizsargs Milans Jurčina labprāt būtu vēlējies palikt Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas komandā Rīgas «Dinamo» arī šosezon, taču kluba vadība lēma citādi, norādīja spēlētājs.

Pašlaik 32 gadus vecais Jurčina pārstāv Horvātijas vienību Zagrebas «Medveščak», kur viņš šosezon 39 spēlēs reģistrējies ar četriem vārtiem un septiņām rezultatīvām piespēlēm, bet iepriekšējā sezonā viņš cīnījās Rīgas «Dinamo» rindās.

«Mums gataviem jābūt katram mačam. Jāapzinās, ka šī ir kārtējā spēle sezonā, tāpēc nevajag domāt, kas nāks pretī - draugi vai bijušie komandas biedri. Mums ir vajadzīgi punkti, un tas ir pats svarīgākais,» uzsvēra Jurčina. «Jau sezonas sākumā spēlējām šeit. Ir forši atgriezties, jauka arēna, un vienmēr šeit ir daudz fanu.»

'); $('#gallery-branding-main-23103').after(''); }else{ $('#gallery-branding-main-23103').after(''); $('#gallery-branding-main-23103').after(''); } if(typeof show_inner !== 'undefined' && show_inner == true){ $('#branding_right_gallery').css('background-position-x','0%').css('background-position-y','0%'); $('#branding_left_gallery').css('background-position-x','100%').css('background-position-y','0%'); } }else{ setTimeout(show_background_gal_23103, 500); } return true; } function addAdImp_23103(slider){ return false; }Trāpītava, šautuve Trāpītava, šautuve Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties