09.01.2017. 09:58

Komandas "Kirkkonummi Rangers" sastāvu spēlē pret latviešiem lielākoties veidoja kluba juniori (1996. - 1998.gadā dzimušie puiši), kas ir vieni no labākajiem valstī, bet pievienojušies bija arī seši vai septiņi pieaugušo komandas florbolisti. Mūsu izlase sāka ar Arti Barkovu vārtos, kurš ātri un ļoti labi iejutās spēlē, likvidēdams ne vienu vien bīstamu situāciju. Pirmie vārti tika gūti tikai 19.minūtē, turklāt to paveica mūsu puiši - spēlējot skaitliskajā vairākumā pēc Kārļa Jāņa Petrovska piespēles ar patālu, bet precīzu metienu izcēlās Pēteris Trekše - 1:0. Pirmo periodu uzvarēt mūsējiem gan neizdevās, jo somi ātri vien atbildēja ar to pašu - 1:1.

Otrajā trešdaļas vidū vadībā ar 2:1 izvirzījās laukuma saimnieki, bet 32.minūtē nu jau mūsējie panāca izlīdzinājumu - Raita Ozola piespēli vārtu guvumā pārvērta Renāts Degins (2:2). Cīņas turpinājumā arvien vairāk izpaudās pretinieku pārsvars - pēc otrā perioda somi bija vadībā ar 5:2, bet 57.minūtē, kad mūsu komandas vārtos tikko kā bija stājies Dāvis Helmuts Zvejnieks, pretinieki sarūgtināja arī viņu - 2:7. Tomēr punktu šim mačam pielika mūsu spēlētāji - 20 sekundes pirms spēles beigām pēc Mārtiņa Jāņa Mendes piespēles ar precīzu metienu izcēlās Everts Emīls Gertsons - 3:7.

Noslēgumā abas komandas sacentās pēcspēles metienos, izpildot pa pieciem mēģinājumiem katra. Mūsu izlases labā vārtus guva Kristers Eglītis un Krišs Treimanis, bet somi iemeta trīs golus un arī šajā duelī svinēja uzvaru - 3:2.

Galvenais treneris: Ainārs JuškēvičsTreneris: Aigars BelasovsTreneris: Mārtiņš KrūmsTreneris: Remārs VikānisEkipējuma menedžeris: Arsenijs PotapovsĀrste: Lilita LazdiņaIzlases menedžere: Dace Grizāne

Izmantotie resursi:Latvijas Florbola savienība » LV »...

Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933