24.04.2014. 09:29
"Jaunatnes attīstības biedrība Togosport.com" un Vidzemes Olimpiskais centrs šovasar no 6. līdz 12.jūlijamValmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā, organizēs bērnu un jauniešu vasaras florbola nometni "Vidzemes florbola akadēmija".

Nometnē aicināti piedalīties zēni un meitenes vecumā no 8 līdz 16 gadiem. Nometne tiek organizēta ar mērķi veicināt jauno, kā arī vēl tikai topošo florbolistu meistarības izaugsmi, nodrošināt saturīgu brīvā laika pavadīšanu vasaras brīvlaikā un sekmēt jauno personību vispusīgu attīstību.

"Vidzemes florbola akadēmijas" norisē plānots kvalitatīvs mācību un treniņu darbs, kā arī dažāda veida radošās un praktiskās nodarbības saistībā ar sportu un citām bērniem un jauniešiem svarīgām tēmām. Nometnes noslēgumā paredzēta slidošana Vidzemes Olimpiskā centra (VOC) ledus hallē. Noslēgumā katrs dalībnieks saņems īpašo "Vidzemes florbola akadēmijas" T-kreklu.

dalībniekiem būs iespēja:- apmeklēt Jāņa Daliņa Sporta rehabilitācijas centra peldbaseinu,- apmeklēt "Gaujas Stāvo krastu sajūtu parku",- slidot Vidzemes Olimpiskā centra ledus hallē,- tikties ar Olimpisko spēļu dalībniekiem un citiem nometnes īpašajiem viesiem,- piedalīties dažādās aktivitātēs saistībā ar citiem sporta veidiem,- pārbaudīt savas spējas uz klinšu kāpšanas sienas,- doties piedzīvojumu pārgājienā,- nometnes laikā visiem dalībniekiem tiks dota iespēja iegādāties "Togosport.com" inventāru ar 40% atlaidi.

Aigars Belasovs – Latvijas izlases dalībnieks, FBK "Valmiera/ViA" trenerisIngus Laiviņš – Latvijas izlases dalībnieks, komandas “Lekrings” spēlētājs un trenerisIvars Laktiņš - FBK "Valmiera/ViA" jauniešu trenerisMāris Rozenbahs - FBK "Valmiera/ViA" galvenais trenerisJānis Sīka – bijis Latvijas izlases dalībnieks, vairāku Vidzemes reģiona florbola klubu vārtsargu treneris- Iespējams, ka treneru korpuss tiks vēl papildināts ar florbola speciālistiem no Skandināvijas.

Norises laiks: 6.07. - 12.07.2014.Nometnes vadītājs: Jolanta Dukure (nom. vad. apl. NR. SP000567)
Nometnes dalībnieki: zēni un meitenes vecumā no 8 līdz 16 gadiemVieta: Vidzemes Olimpiskais centrs (VOC), 
Rīgas iela 91,ValmieraMaksimālais dalībnieku skaits nometnē: 65
Dalības maksa ar nakšņošanu un ēdināšanu: 135 EURNometni organizē: "Jaunatnes attīstības biedrība Togosport.com" un SIA "Vidzemes Olimpiskais centrs" (VOC)Plašāka info pa tālr.: +371 29379837,Nometne reģistrēta oficiālajā VISC portālā Jaunumi - Nometnes.gov.lv

Izmantotie resursi:floorball.lvMona, orientēšanās sporta klubs Lāčplēša 52/54, Rīga, LV-1011
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties