01.08.2017. 15:55

74 kilogramu sacensībās Alberts Jurčenko saskārās ar smagu izlozi - mūsu sportists nokļuva lielajā zarā, kur tika ielozēti teju visi spēcīgākie. Pirmajā kārtā Latvijas pārstāvis pieveica taivānieti Minljanu Wanu (12:2), taču tālākais ceļš vairs nebija tik gluds.

Astotdaļfinālā notika spēkošanās ar turku Muhametu Kucukildirimu - pirmajā periodā mūsējais izvirzījās vadībā (2:0), taču turpinājumā saimniekoja dienvidnieks (2:9), līdz ar to nācās atzīt turka pārākumu - 4:11. Vēl saglabājās minimāla cerība uz bronzas turnīru, taču Jurčenko pāridarītājs pusfinālā zaudēja pērnā gada čempionam Markam Halam (ASV). Alberts Jurčenko sacensību noslēgumā tika klasificēts devītajā pozīcijā.

Kā jau ziņots, jūnijā Jurčenko ieguva piekto vietu junioru Eiropas čempionātā, bet aprīli palika devītais U23 Eiropas čempionātā.

Atgādinām, ka Eiropas un pasaules "U" vecuma trīskārtējais medaļnieks Jurčenko pārsteidzoši netika iekļauts starp 20 mūsu cīkstoņiem Eiropas čempionātā, kas 2016. gada martā risinājās "Arēnā Rīga". Pēc tam U23 Eiropas čempionātā mūsu sportists ar 10:0 sagrāva kaukāziešu izcelsmes francūzi Zelimhanu Hadijevu, kurš pirms tam pasaules čempionātā izcīnīja 5. vietu un kvalificējās Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm. 2015. gada Jelgavas labākais sportists Jurčenko piedalījās arī Rio olimpiskās kvalifikācijas turnīros un ieguva attiecīgi 7. un 12. vietu.

Izmantotie resursi:unitedworldwrestling.org