10.12.2013. 12:30
Šonedēļ spēles notiks: 10.12. Rīga/Jugla pret TTP-2; 10.12. Valmiera pret +30; 11.12. Jelgava pret RSU; 11.12. Jūrmala pret Saldus; 14.12. DU pret Saldus; 15.12. Polārā Zvaigzne pret Ventspils.

08.02.2013 Avantis pret Polārā Zvaigzne: 71:68Spēle aizvadīta līdzīgi līdz pat pašai spēles izskaņai, un nevienai no komandām neizdodas pārliecinoši izvirzīties vadībā visas spēles laikā. PZ izdevās neitralizēt vienu no Avantis galvenajām punktu guvējām I.Dukāti, tomēr no groza apakšas pārliecinoša bija I.Bērziņa. Zaudējumu šajā spēlē lielā mērā noteica cīņa par atlēkošajām bumbām un otrās iespējas punktiem – tur pārliecinošas bija Avantis.PZ1: I.Malkevica (19), A.Ziema (14), G.Zoltnere (10), A.Ivanova (8), E.Reinika (7), V.Morusa (5), I.Jordane-Liflande (3), A.Audere (2).Avantis: I.Bērziņa (20), E.Žvarte (18), Z.Zeltiņa (15), I.Dukāte (9), I.Briede (5), I.Ieviņa (2), B.Rama (2), A.Slišāne.

07.12.2013 Jūrmala pret DU: 67:50Līgas jaunpienācējas ar pārliecību uzsāka spēli pret pārsteigumiem pilno DU. Spēles lūzuma punkts notika tieši otrajā ceturtdaļā, kad Jūrmalai noslēdzot puslaiku, jau bija izdevies iekrāt 16 punktu pārsvaru. Abas pārējās spēles noslēdzošās ceturtdaļas komandas aizvadīja punkts punktā, bet DU pārsteigumus šodien nesagādāja un spēcīgā Jūrmala izcīna piekto uzvaru.Jūrmala: I.Tāre (20), Z.Eglīte (17), S.Vīnerte (10), A.Birze (8), A.Feldmane (6), B.Tālberga (6), P.Tāre, S.Šlēgere, A.Zandarte, M.Brinkmane-Druze, S.Dzene.DU: A.Kaminska (12), L.Gribuste (10), S.Baltace (10), O.Lakomko (9), J.Rimša (5), T.Savicka (2), J.Vavilova (2), A.Kovaļova, J.Volcīte, L.Irbe, D.Andrijevska.

07.12.2013 " +30" pret Rīga/Jugla: 45:55Mazrezultatīvā spēlē neliels pārsteigums par spēles iznākumu. Pirmā spēles daļa veiksmīgāka tika aizvadīta tieši no +30 puses, puslaiku noslēdzot nelielā, bet vadībā. Otrajā spēles daļā izdevās gūt pavisam maz punktus, līdz ar to ļaujot Juglai pārņemt vadību un izcīnīt uzvaru spēlē.+30: A.Mikāle (15), L.Skulme (7), I.Ose-Hlebovicka (6), L.Branta (5), S.Blaubuka (4), A.Meikšāne (2), L.Zemzare (2).Rīga/Jugla: L.Keistere (17), A.Seikstule (13), L.Jansone (11), H.Liepiņa (10), N.Leimane (4), A.Piotrovska, S.Ņukša, U.Vilka, I.Sjomkāne, R.Jansone.

06.12.2013 Ventspils pret LSPA: 90:37Joprojām nepārspētas pārliecinoši spēles aizvada Ventspils komanda. Šoreiz LSPA sastāvs uz Ventspili nedevās pilnā sastāvā, kas apgrūtināja spēli pārējām meitenēm. Lieliski darbojoties aizsardzībā, Ventspils dominēja visās spēles pozīcijās, kas ir ļāvis izcīnīt jau 8 uzvaru šosezon.Ventspils: L.Šepte (19), K.Ignatjeva (17), K.Kondaurova (14), Z.Pavariņa (11), L.Bebre (11), S.Grīnberga (10), L.Kalniņa (5), S.Gūtmane (2), E.Matisone (1).LSPA: A.Videniece (11), L.Sarja (11), S.Strode (6), L.Bērziņa (5), L.Lapsa (3), A.Grosberga (1), M.Ozola, L.Janiša, K.Krieva

06.12.2013 TTP-2 pret Jelgava: 85:73Mazais pārsteigums, TTP-2, turpina pārsteigt ar katru spēli. Abas komandas līdz šim spēlējušas ar līdzīgiem panākumiem un daudz uzvaru izcīnīt nav sanācis. Arī šajā spēlē abas spēlēja līdzīgi un, kaut pārliecinoši pirmo ceturtdaļu uzvarēja TTP-2, otrajā dominēja Jelgava, un cīņa otrajā puslaikā varēja sākties gandrīz no jauna. Vairāk spēka un izturības šajā spēlē izrādījās TTP2 komandai, kura vien ar relatīvi nelielu pārsvaru noturēja uzvaru – 85:73.TTP-2: A.Bērziņa (19), M.Ribakova (17), A.Martinsone (11), R.Gasiņa (9), L.Gulbe (8), M.Pranka (7), S.Bušmane (7), A.Svece (4), A.Kalinka (3), L.Ieviņa.Jelgava: V.Šadrova (26), I.Trušele (11), J.Rozentāle (10), U.Auzāne (6), S.Smirnova (6), K.Kārkle (3), R.Ozoliņa (3), D.Reihenbaha (2), D.Blūma (2), A.Garanča (2), S.Briede (2), D.Dude.