07.07.2015. 16:39
Traumas dēļ joprojām nav skaidrība par Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Ņujorkas «Knicks» latviešu spēlētāja Kristapa Porziņģa dalību NBA Vasaras līgā, vēsta «NY Post».

  • Porziņģis šogad nepalīdzēs Latvijas izlasei vakar
  • Porziņģis «Knicks» netiks pie sava iemīļotā numura 2015. g. 1. jūlijs

NBA Vasaras līgas turnīrs Lasvegasā sāksies sestdien, bet «Knicks» treniņi startēs jau ceturtdien.

Pagājušajā nedēļā Porziņģis treniņā savainoja kāju. Savukārt «Knicks» komandu pārstāvji paziņoja, ka trauma neesot nopietna.

Atgādināsim, ka 19 gadus vecais Porziņģis pirmdien paziņoja, ka šogad nepārstāvēs Latvijas valstsvienību gaidāmajā Eiropas čempionāta (EČ) finālturnīrā, kura viens no apakšgrupu turnīra pirmajiem posmiem septembrī risināsies Rīgā.

«Ļoti žēl, ka šogad būs jāizlaiž iespēja palīdzēt Latvijas izlasei cīnīties par ceļazīmi uz nākamā gada Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm, taču šobrīd mana prioritāte ir pēc iespējas ātrāk iegūt prasmes un fizisko formu, kādu no manis gaida komanda.

Ņujorkas «Knicks» vadība no manis gaida labu spēli, tādēļ dara visu, lai es spētu attīstīt savas prasmes komandas interesēs,» paziņojumā norādīja Porziņģis.

NBA Vasaras līgā šovasar spēlēs arī Jānis Timma (Orlando «Magic») un Dairis Bertāns (Sanantonio «Spurs»).MonAuto Carting, sporta klubs Skrīveri, Vēja 5, Skrīveru n., LV-5125
Semenkovs Vjačeslavs Bokss, Taekvondo, Kikbokss, MMA
FTA
Reģistrēties