28.02.2015. 21:50
Sestdien Katarā ar nakts sacīkstēm tika dots starts jaunajai pasaules motokrosa čempionāta sezonai. Lieliska debija KTM rūpnīcas komandas sastāvā padevās Paulam Jonasa, kurš MX2 klasē divu braucienu summā izcīnīja sesto vietu. Tikmēr 17.vietā finišēja Roberts Justs.

MX2Pirmajā braucienā Jonass atkal izcēla startu (arī kvalifikācijā Jonass pirmajā līkumā iegāja pirmais), tādējādi kļūstot par brauciena līderi. Četrus apļus Jonass bija līderis, taču, tuvojoties brauciena beigām, mūsu braucējs zaudēja pozīcijas un beigās tika izcīnīta devītā vieta. Līdzīgi gāja arī Justam, kurš pēc starta bija 11.vietā, taču braucienu Roberts pabeidza 20.pozīcijā. Uzvaru sīvā cīņā izcīnīja Jonasa komandas biedrs Džefrijs Herlings.

Arī otrajā braucienā Jonasam padevās labs starts, jo sportists bija trešais. Vairākus apļus Pauls saglabāja šo vietu, taču drīz vien viņu apdzina krievu sportists Aleksandrs Tonkovs, atbīdot Jonasu uz ceturto vietu. Turpinājumā Pauls uzrādīja stabilus apļa laikus un šo ceturto vietu saglabāja līdz beigām. Uzvaru izcīnīja Džefrijs Herlings, kurš dominēja visa brauciena laikā. Labs starts padevās arī Justam, kurš bija astotais. Turpinājumā Roberts dažas vietas zaudēja un beigās tika izcīnīta 15.vieta.

Divu braucienu summā uzvaru izcīnīja Herlings, otrais palika Džulijans Lībers, bet trešais - Dilans Ferandis. Jonasam sestā vieta, bet Justam 17.pozīcija.