11.06.2015. 13:59
KHL komanda "Jokerit" turpinājusi komandas komplektāciju nākamajai sezonai, pieaicinot jau trešo Dānijas hokejistu, proti, NHL pieredzi izbaudījušo Peteru Reginu.

"Jokerit" pēc sezonas beigām jau paziņoja par komandas papildināšanu ar Dānijas izlases spēlētājiem Jesperu B. Jensenu un Filipu Larsenu, bet šodien apstiprināja trešā dāņu leģionāra ierašanos. Par to kļuvis Peters Regins, 29 gadus vecs centra uzbrucējs.

Regins kopš 2008. gada spēlēja Ziemeļamerikā un aizvadījis gandrīz 250 spēles Nacionālajā hokeja līgā "Senators", "Islanders" un "Blackhawks" komandās, tiesa, pašreizējās finālistes Čikāgas rindās viņam neizdevās nostiprināties un šīs sezonas lielāko daļu Regins pavadīja AHL, kur 69 spēlēs guva 41 punktu (10+31).

Savā NHL karjerā viņš atzīmējās ar 67 punktiem un 23 vārtiem, bet Dānijas izlasē nav spēlējis kopš 2010. gada pasaules čempionāta.

No AHL uz KHL izlēmis pārcelties arī 26 gadus vecais aizsargs Bleiks Parlets, kuram ir Kanādas un Horvātijas dubultpilsonība. AHL komandas "Rampage" sastāvā šajā sezonā Parlets 67 spēlēs sakrāja 26 punktus, bet karjeru turpinās "Medvescak" vienībā. Zagrebas komanda šodien pastiprinājusies arī ar somu uzbrucēju Jesi Sārinenu, kurš teju visu līdzšinējo profesionāļa karjeru aizvadīja Somijas līgā, kurā šajā sezonā tika atzīts par oktobra vērtīgāko spēlētāju. Ar visiem trim pieminētajiem hokejistiem klubi noslēguši līgumus uz divām sezonām.

Savukārt Čehijas aizsargs Jans Kolāržs no "Admiral" oficiāli pārcēlies uz "Amur" - aizvadītajā KHL sezonā 23 punktus guvušais hokejists noslēdzis līgumu uz diviem gadiem.

Izmantotie resursi:Континентальная хоккейная лига : Чемпионат...MonAuto Carting, sporta klubs Skrīveri, Vēja 5, Skrīveru n., LV-5125
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties