25.05.2015. 17:23
Somijas klubs "Jokerit" paziņojis par vienošanās panākšanu ar Dānijas aizsargu Filipu Larsenu, kurš iepriekš spēlēja "Yugra" vienībā.

Filips Larsens, 25 gadus vecs Dānijas aizsargs, pagājušajā sezonā "Yugra" sastāvā izcēlās ar 25 punktiem (6+19), taču iekrāja neglaimojošo lietderības koeficientu -22. Dānijas izlasē pasaules čempionātā viņš šosezon izvēlējās nespēlēt, bet iepriekšējos gados bija viens no tās līderiem. Savukārt karjeras sākumposmā var lepoties ar vairāk nekā 120 spēlēm NHL "Stars" un "Oilers" komandu sastāvā, to laikā gūstot 31 punktu (8+23).

"Jokerit" līgumu ar Larsenu noslēgusi uz vienu sezonu. "Larsens ir gudrs aizsargs, kurš komandai sniedz papildu iespējas spēles taktikā," komandas jaunieguvumu vērtē "Jokerit" ģenerālmenedžeris Jari Kurri. "Viņš prot "lasīt" spēli un ir apveltīts ar lielisku slidojumu. Larsens vēl joprojām ir savas karjeras augšupejā un ļoti vēlējās pievienoties tieši mūsu klubam."

Neslinko arī Minskas "Dinamo", kura oficiāli paziņojusi par līguma pagarināšanu ar uzbrucēju Pāvelu Razvadovski. Šosezon Razvadovskis 53 spēlēs KHL guva tikai sešus punktus (2+4), bet Baltkrievijas izlases sastāvā debitēja pasaules čempionātā, septiņās spēlēs gūstot vienus vārtus.

Savukārt neskaidrs Omskas "Avangard" uzbrucēja Vladimira Sobotkas jautājums, jo viņa līgumā paredzēta iespēja starpsezonā atgriezties NHL klubā Sentluisas "Blues". Sobotka pirms sezonas pieņēma lēmumu noraidīt "Blues" līguma piedāvājumu un pieņemt daudz labāk apmaksātu darbu Omskā, kur čehu uzbrucējs 53 spēlēs guva 38 punktus.Krievu mediji vēsta, ka "Avangard" viņam arī nākamajā sezonā piedāvā 4,5 miljonu dolāru lielu algu, kamēr "Blues" piedāvājums joprojām ir 2,72 miljonu apmērā. "Blues" ģenerālmenedžeris Dags Ārmstrongs norādījis, ka Sobotkam ir jāpaziņo Omskai savs lēmums līdz mēneša beigām.

Izmantotie resursi:Larsen puolustukseen | Jokerit.comVladimir Sobotka will make decision whether to...Daugavpils Individuālo sporta veidu skola Kandavas 17, Daugavpils, LV-5401
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties