29.12.2014. 23:32
Kanādas hokeja izlase kļuvusi par Špenglera kausa pēdējo pusfinālisti, Šveices pilsētā Davosā ar rezultātu 5:2 sakaujot vienu no Kontinentālās hokeja līgas līdervienībām Helsinku "Jokerit". Somijas klubs abus vārtus guva jau pirmo četru minūšu laikā, taču nespēja nosargāt pārsvaru.

Kamēr kanādieši vēl nebija izdarījuši nevienu metienu pretinieku vārtu rāmī, Helsinku "Jokerit" pēc 248 sekundēm bija vadībā jau ar divām ripām. Vispirms 58. sekundē pēc teicamas Līnusa Ūmarka piespēles izcēlās Kontinentālās hokeja līgas snaiperis Stīvs Mouzess (1:0), bet pēc tam jau izgājienu viens pret vienu realizēja pats Ūmarks (2:0). Zviedru uzbrucējs ar trim precīziem metieniem un divām rezultatīvām piespēlēm izvirzījās Špenglera kausa rezultatīvāko spēlētāju saraksta augšgalā.

Pirmās trešdaļās beigās Mikijs Dupons atguva vienus vārtus (1:2), otrās trešdaļas sākumā Aleksandrs Žirū, pielabojot Dupona metienu, vairākumā panāca izlīdzinājumu (2:2), bet pusotru minūti līdz otrās trešdaļas beigām Džefs Tambelīni jau vadībā izvirzīja Kanādu (3:2).