15.01.2017. 11:03
Latvijas hokeja uzbrucējs Ņikita Jevpalovs sestdien guva vārtus otrajā Amerikas Hokeja līgas (AHL) spēlē pēc kārtas, kamēr citas uzbrucējs Teodors Bļugers veica divus metienus pa vārtsarga Kristera Gudļevska sargātajiem vārtiem.

Jevpalova pārstāvētā Sanhosē «Barracuda» vienība mājās ar 2:0 (0:0, 0:0, 2:0) apspēlēja Stoktonas «Heat» hokejistus, tieši Jevpalovam 46.minūtē atklājot rezultātu, kas izrādījās arī uzvaras vārti. Šis bija uzbrucēja vienīgais metiens mačā un viņš tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1.

Jevpalovs šosezon 31 spēlēs guvis piecus vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles, tiekot pie pozitīva lietderības koeficienta +5. Četrus no saviem vārtiem Jevpalovs guvis pēdējā mēneša laikā, bet divus šajā nedēļas nogalē, jo izcēlās arī piektdien, kad «Barracuda» mājās ar 2:3 atzina Ontario «Reign» pārākumu.

Tikmēr citā mačā tikās divi Latvijas hokejisti - uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā līgas līdere Vilksbāres/Skrentonas «Penguins» viesos ar 3:1 (0:1, 0:0, 3:0) apspēlēja Sirakjūsas «Crunch» komandu, kuras vārtus sargāja Kristers Gudļevskis.

Bļugers izcēlās ar diviem metieniem un divām soda minūtēm, bet viņa lietderības koeficients bija neitrāls, bet Gudļevskis atvairīja 20 no 22 pretinieku raidījumiem.

Šosezon Gudļevskis 19 AHL spēlēs vidēji ielaidis 2,72 ripas un atvairījis 88,% metienu.

Tikmēr Bļugers šosezon 16 spēlēs guvis trīs vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles, tiekot pie pozitīva lietderības koeficienta +5.

AHL regulārā čempionāta kopvērtējumā Atlantijas divīzijas un visas līgas līdere ir «Penguins», kas 38 mačos tikusi pie 59 punktiem. Ziemeļu divīzijā ar 45 punktiem 36 mačos līdere ir «Crunch», bet «Barracuda» ar 40 punktiem 31 spēlē atrodama Klusā okeāna divīzijas otrajā pozīcijā.