15.01.2017. 08:48

"Barracuda" ar rezultātu 2:0 savā laukumā pārspēja "Heat", bet Ņikita Jevpalovs pēdējās trešdaļas sestajā minūtē atklāja mača rezultātu. Tāpat Ņikitam šajā mačā arī viens metiens pa vārtiem un pozitīvs lietderības koeficients (+1). Jevpalovam šie bija piektie vārti un astotais rezultativitātes punkts sezonā.

Citā spēlē Teodora Bļugera pārstāvētā "Penguins" ar 3:1 izbraukumā apspēlēja "Crunch", ko pārstāv Kristers Gudļevskis. Bļugers divreiz meta pa vārtiem un nopelnīja divas soda minūtes par saķeršanos ar pretinieku. Gudļevskim izdevās atvairīt 20 no 22 pretinieku metieniem.

Vārtus Rietumu līgā junioriem (WHL) iemeta Rūdolfs Balcers, kurš atdeva arī rezultatīvu piespēli un palīdzēja "Blazers" ar 6:3 apspēlēt "Giants". Balceram tie bija 23. vārti un 19. rezultatīvā piespēle šajā sezonā. ASV junioru līgā (USHL) "Steel" ar 6:2 pieveica ASV izlasi, bet Eduards Tralmaks atzīmējās ar pozitīvu lietderības koeficientu (+2). "Lancers" ar 2:4 mājās atzina "Force" pārākumu, bet Erlends Kļaviņš protokolā neatzīmējās.

NCAA spēlē Kvinipekas universitāte ar 1:2 piekāpās Kornelai, bet Kārlis Čukste izdarīja vienu metienu pa vārtiem un saņēma negatīvu koeficientu (-1). Kristofers Bindulis veica trīs metienus, taču "Lakers" spēlēja neizšķirti (1:1) ar Ziemeļmičiganas universitāti. Klārksona ar 7:2 apspēlēja Braunu, un Haralds Egle uzvarētāju rindās atdeva divas rezultatīvas piespēles, saņēma divas soda minūtes un pozitīvu koeficientu (+1). Eglem šosezon pieci vārti un četras piespēles.