02.03.2016. 09:25
Amerikas Hokeja līgas (AHL) regulārā čempionāta spēlē pagājušajā naktī iespaidīgu uzvaru izcīnīja Ņikitas Jevpalova pārstāvētā Sanhosē "Barracuda", kas savā laukumā ar 7:1 sakāva Stoktonas "Heat".

Ņikita Javpalovs šajā mačā statistikas rādītājos neatzīmējās, bet šosezon kopumā Latvijas uzbrucējs 46 spēlēs ir guvis četrus vārtus un atdevis astoņas rezultatīvas piespēles, kā arī nopelnījis desmit soda minūtes un negatīvu lietderības koeficientu -12. Sanhosē "Barracuda" ar 57 punktiem 51 spēlē ieņem astoto vietu.

Tikmēr Kvebekas Junioru hokeja līgā (QMJHL) pie panākuma tika Mārtiņa Dzierkala pārstāvētais Ruinas-Norandas "Huskies", kas izbraukumā ar 6:5 papildlaikā pārspēja Valdoras "Foreurs", lai gan vēl otrā perioda 6. minūtē nonāca iedzinējos ar 0:5.

Dzierkals šajā mačā ar rezultativitāti neizcēlās, izdarīja divus metienus un veica divus spēka paņēmienus, bet šosezon kopumā viņš 51 mačā ir guvis 23 vārtus un izdarījis 35 rezultatīvas piespēles. "Huskies" komanda ar 97 punktiem 60 spēlēs ieņem līderpozīciju QMJHL kopvērtējumā.

Izmantotie resursi:theahl.comtheqmjhl.ca

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009