04.02.2015. 08:38
Šonakt Kvebekas Junioru hokeja līgā Ņikita Jevpalovs ar divām rezultatīvam piespēlēm sekmēja komandas uzvaru, bet Rietumu hokeja līgā Edgara Kuldas vārtu guvums nepalīdzēja komandai izcīnīt uzvaru.

QJMHL spēlē Blenvilas-Buābriānas "Armada" sastāvā Ņikita Jevpalovs atdeva divas rezultatīvas piespēles, mača pirmajā periodā palīdzot izvirzīt savu komandu vadībā vispirms 1:0, pēc tam 2:1. Turpinājumā gan Čikutimi "Sagueneens" vēlvienus vārtus atspēlēja panākot 2:2, bet trešajā periodā "Armada" hokejisti pievienoja vēl divus vārtu guvumus, uzvarot visā mačā ar 4:2. Jevpalovam pozitīvs lietderības koeficients +3, divas soda minūtes un četri metieni pa vārtiem, kā arī mača trešās zvaigznes tituls.

WHL mačā Edgars Kulda un viņa pārstāvētā Edmontonas "Oil Kings" ar rezultātu 3:4 piekāpās Letbridžas "Hurricanes" vienībai. Kulda maču noslēdza ar vārtu guvumu, tobrīd panākot 1:2, kā arī ar sešiem metieniem, divām soda minūtem un neitrālu lietderības koeficientu. Latviešu hokejists tika atzīts par mača trešo zvaigzni.

Šosezon Ņikita Jevpalovs Kvebekas junioru līgā guvis 76 punktus (38+38) 48 spēlēs, kas ir trešais labākais rādītājs līgā. Bet Edgars Kulda Rietumu hokeja līgā guvis 16 punktus (7+9) 28 spēlēs

Izmantotie resursi:WHL NetworkQMJHL Network