18.11.2015. 23:22
Amerikas Hokeja līgā neveiksmi piedzīvoja latviešu uzbrucēja Ņikitas Jevpalova pārstāvētā Sanhosē "Barracuda", kas izbraukumā ar 1:2 bullīšos piekāpās Beikersfīldas "Condors".

Mājinieki rezultātu atklāja devītajā minūtē (1:0), kad laukumā bija arī Ņikita Jevpalovs, savukārt Sanhosē komanda izlīdzinājumu panāca 47. minūtē. Bullīšos vienīgais precīzais mēģinājums bija Beikersfīldas "Condors" uzbrucējam Raienam Hamiltonam (2:1).

Jevpalovs šosezon piedalījies visās 13 spēlēs, kuru laikā guvis divus vārtus un izdarījis divas rezultatīvas piespēles. 21 gadu vecā uzbrucēja rēķinā arī četras soda minūtes un negatīvs lietderības koeficients -2. Šodien Jevpalova kontā negatīvs lietderības koeficients un viens metiens pa vārtiem.

Sanhosē "Barracuda" ar 12 punktiem 13 cīņās (46,2% punktu) Klusā okeāna divīzijā ieņem sesto vietu septiņu komandu konkurencē. Šodienas pretiniecei Beikersfīldas "Condors" ir 13 punkti 13 spēlēs (50,0%) un piektā pozīcija šajā divīzijā.

Izmantotie resursi:TheAHL.com| The American Hockey League