07.01.2016. 09:33
Latvijas hokeja uzbrucēja Ņikitas Jevpalova pārstāvētā Sanhosē «Barracuda» trešdien savā laukumā Amerikas hokeja līgā (AHL) mača pamatlaika pēdējā minūtē panāca neizšķirtu, kam sekoja vārtu guvumus spēles papildlaikā un izcīnīta uzvara ar 4:3 pret Stoktonas «Heat».

«Barracuda» pirmajā mača periodā nokļuva iedzinējos ar 0:2, otrajā periodā abas komandas pa reizei guva vārtus, bet trešajā periodā mājinieki guva divus vārtus un panāca neizšķirtu 3:3.

Mača pamatlaika pēdējā minūtē «Barracuda» realizēja skaitlisko vairākumu, savukārt papildlaika ceturtajā minūtē izdevās gūt uzvaras vārtus.

Jevpalovs ar rezultativitātes punktiem neizcēlās un maču pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

«Barracuda» izcīnīja ceturto uzvaru pēc kārtas. Rietumu konferencē Sanhosē komanda ar 35 punktiem 30 mačos ieņem astoto vietu, savukārt «Heat» ar 27 punktiem 29 spēlēs atrodas 13.pozīcijā.

Jevpalovs savā AHL debijas sezonā 30 mačos guvis divus vārtus, atdevis piecas rezultatīvas piespēles un sakrājis lietderības koeficientu -7.

Jevpalovs septembrī piedalījās Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Sanhosē «Sharks» treniņnometnē, taču sastāvā iekļūt viņam neizdevās. Jevpalovs pērn janvārī noslēdza trīs gadu debitanta līgumu ar «Sharks» komandu, kas spēlētāju nosūtījusi uz fārmklubu «Barracuda».