26.06.2012. 10:37
Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubs Vinipegas «Jets» piedāvājis Latvijas aizsargam Artūram Kuldam kvalifikācijas līgumu, vēsta Ziemeļamerikas prese.

Par to paziņojis kluba Vinipegas «Jets» ģenerālmenedžeris Kevins Čeveldejofs, kurš piedāvājis kvalifikācijas līgumu vēl vairākiem hokejistiem.

Ar to kļuvis zināms, ka 1. jūlijā 23 gadus vecais latviešu aizsargs nekļūs par ierobežoti brīvo aģentu. Piedāvājot kvalifikācijas līgumu, «Jets» izrādījis vēlmi saglabāt Kuldu kluba sistēmā.

Reklāma Līdz 1. jūlijam Kuldam jāizlemj vai turpināt saistības ar «Jets».

Pagājušajā sezonā viņš NHL regulārajā sezonā aizvadīja 9 spēlēs, ar rezultativitāti neizceļoties, bet nopelnīja 4 soda minūtes un pozitīvu lietderības koeficientu +3.

Tikmēr «Jets» fārmklubā Sentdžonsas «IceCaps», kas spēlē Amerikas hokeja līgā (AHL), Kulda 63 spēlēs guva 6 vārtus un izpildīja 14 rezultatīvas piespēles, bet Kaldera kausa izcīņā 13 spēlēs viņam viena rezultatīva piespēle.

2011./2012. gada sezonā «Jets» ierindojās 11. pozīcijā Austrumu konferences kopvērtējumā, nekvalificējoties Stenlija kausa izcīņai. Aglonas vidusskolas sporta halle Aglona, Daugavpils 6b, Aglonas p., Aglonas n., LV-5304
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties