12.12.2017. 09:25

Ņujorkas "Islanders" mājās ar 3:1 apspēlēja Vašingtonas "Capitals". Otrajā trešdaļā Endrū Leds un Džons Tavaress guva vārtus ar 58 sekunžu intervālu, palielinot pārsvaru līdz trim ripām, bet pretinieku mēģinājumus atspēlēties apturēja Jaroslavs Halāks, kurš atvairīja 31 metienu. Tikmēr Breidens Holtbijs tika nomainīts pēc trešajiem ielaistajiem vārtiem, 22 minūšu laikā atvairot tikai deviņus metienus.

Dalasas "Stars" izbraukumā ar 2:1 pēcspēles metienu sērijā pārspēja Ņujorkas "Rangers", kam nepietika ar Ondržeja Paveleca 44 atvairītajiem metieniem. Iepriekšējās trīs spēlēs "Stars" bija ielaidusi 13 vārtus. Bullīšu sērijā ar precīziem metieniem izcēlās Džeisons Speca un Aleksandrs Radulovs.

Tikmēr situāciju uz labo pusi joprojām nespēj pagriezt Detroitas "Red Wings", kas mājās ar 1:2 papildlaikā piekāpās Floridas "Panthers", piedzīvojot devīto zaudējumu desmit mačos. Laukuma saimniekiem uzvaru atnesa Maiks Matesons, kurš bija pirmais pie atlēkušās ripas un guva savus pirmos vārtus sezonā, izceļoties pirmoreiz kopš aprīļa.

Pateicoties Džonatana Bernjē 39 atvairītajiem metieniem, viesos uzvarēja Kolorado "Avalanche", kas ar 2:1 pieveica čempioni Pitsburgas "Penguins". Viņš vienīgo reizi kapitulēja 12 sekundes līdz beigām, kad precīzs bija Fils Kesels. Mirkli iepriekš "Avalanche" raidīja ripu tukšajos mājinieku vārtos.

Lielisku sniegumu demonstrēja arī Džons Gibsons, kurš tika galā ar 28 metieniem un kaldināja Anaheimas "Ducks" uzvaru pret Karolīnas "Hurricanes" – 3:2. Divas ar pusi minūtes līdz beigām viesi pietuvojās, bet neizglābās. Savainojuma dēļ piecas spēles izlaidušais Jakobs Silfverberjs guva "Ducks" otros vārtus, Raiens Geclafs atgriezās pēc 19 maču pauzes, taču komandu turpina vajāt neveiksmes – savainojuma dēļ jau pirmajā trešdaļā mačs beidzās Korijam Perijam.

Par dienas rezultatīvāko komandu kļuva Vinipegas "Jets", kas savā laukumā ar 5:1 pārspēja Vankūveras "Canucks". Uzbrucējs Matjē Pero guva divus vārtus un pievienoja rezultatīvu piespēli, kamēr pretinieku rindās izcēlās debitans Broks Besers, kurš guvis jau 16 vārtus. Viņš septītajā minūtē panāca izlīdzinājumu, bet turpinājums piederēja mājiniekiem.

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009