21.12.2012. 22:19

Šovakar Zviedrijas čempionātā kārtējās spēles aizvadījuši mūsu basketbolisti Edgars Jeromanovs un Agnis Čavars. Edgars Jeromanovs ar 20 punktiem kļuva par rezultatīvāko spēlētāju, palīdzot savai komandai "Dolphins" ar 90:82 savā laukumā apspēlēt "08 Stockholm HR".

Pie vienpadsmitās uzvaras astoņpadsmit mačos šodien tika Edgara Jeromanova pārstāvētā Norčepingas "Dolphins", kas pārspēja "08 Stockholm HR" vienību ar rezultātu 90:82(24:25, 21:16, 16:26, 29:15).

Edgars Jeromanovs spēli sāka starta pieciniekā un uz laukuma pavadīja 36:41 minūtes, kuru laikā savāca 20 punktus (2p 1/4, 3p 4/9, 1p 6/6), izcīnīja piecas atlēkušās bumbu aizsardzībā, izdarīja sešas rezultatīvas piespēles, pieļāva piecas kļūdas un ieguva dalītu labāko efektivitātes koeficientu 19.

Pie uzvaras tika arī Agņa Čavara pārstāvētā "Sodertalje Kings", kas viesos ar 72:62(16:17, 15:12, 26:13, 15:20) pieveica "Stockholm Eagles". Agnis Čavars uz laukuma pavadīja vien 4:25 minūtes, kuru laikā izcēlās ar vienu atlēkušo bumbu uzbrukumā.