04.02.2017. 19:06

Ogre: Vītols, Zēbergs, Apsītis, Antrops, PozņaksJūrmala: Jeromanovs, Elksnis, Pinete, Rozītis, Iļjins

Spēles ievadā abas komandas apmainījās ar rezultatīviem uzbrukumiem. Līdzsvaru uz tablo izjauca Edmunds Elksnis, pārņemot vadību "Jūrmalas/Fēnikss" komandai. Ogrēnieši turējās minimālā atstatumā, bet pēc nelielas atelpas uz rezervistu soliņa Edmunds Elksnis atgriezās mačā ar trejaci un precīzu metienu ar atsitienu pret vairogu, panākot 14:8 pārsvaru viesiem. Pusminūti pirms pirmā ceturkšņa noslēguma Artūrs Dušelis guva divus punktus no groza apakšas, noslēdzot pirmās desmit minūtes ar "Jūrmala/Fēnikss" septiņu punktu pārsvaru - 20:13.

Spēles otro ceturtdaļu ar diviem punktiem ar sodu uzsāka Guntis Sīpoliņš. "Ogres" centrs soda metienu nerealizēja, bet pie pretējā groza Artūrs Dušelis atbildēja ar realizētu trīs punktu gājienu. Sīpoliņš ar aktīvu cīņu zem groziem centās sadeldēt "Ogres/Kumho Tyre" deficītu, bet otrās uzbrukuma iespējas jūrmalniekiem deva Viktors Iļjins, bet Elksnis ar rezultatīvām piespēlēm izkārtoja brīvus metienus komandas biedriem, palīdzot "Jūrmalas/Fēnikss" pārsvaru palielināt līdz 29:21 otrā ceturkšņa vidū. Ceturtdaļas otrajā pusē Mārcis Vītols uzsāka ogrēniešu atspēlēšanos, bet Gints Antrops pietuvoja mājiniekus līdz viena precīza metiena tiesai. Pirmo puslaiku ar precīzu metienu noslēdza Antrops, pirmo reizi kopš spēles otrās minūtes atgūstot vadību ogrēniešiem un pārtraukumā ļaujot savai komandai doties vadībā ar 39:37.

Otro puslaiku ar precīzu trīs punktu metienu iesāka Antrops, palielinot mājinieku pārsvaru līdz pieciem punktiem. Jūrmalnieki sadeldēja starpību līdz minimumam, bet Sīpoliņš ar četriem punktiem pēc kārtas atjaunoja +5 "Ogres/Kunho Tyre". "Jūrmala/Fēnikss" savas sadarbības rezultatīvi izspēlēja uz groza apakšu, bet mājinieki allaž rezultatīvi atbildēja, līdz ceturtdaļas vidum spējot saglabāt piecu punktu vadību. Četras minūtes pirms ceturtdaļas izskaņas Roberts Niedra ar diviem gūtiem punktiem panāca ogrēniešu lielāko pārsvaru - septiņus punktus, rezultāts 60:53. Trešās ceturtdaļas izskaņā "Jūrmalas/Fēnikss" spēlētāji kopīgām pūlēm deldēja rezultāta starpību un pusminūti pirms ceturkšņa noslēguma Edgars Jeromanovs caurgājienā pēc kontakta ar pretinieku izlīdzināja rezultātu - 62:62.

Līdz noslēdzošās ceturtdaļas vidum abas komandas vairākkārt apmainījās ar nelielu vadību, bet Elksnis pārkāpjot noteikumus uzbrukumā saņēma piekto piezīmi, būdams spiests atstāt laukumu. Četras ar pusi minūtes līdz spēles laika noslēgumam rezultāts bija neizšķirts 69:69, bet Artūrs Strēlnieks, raidot grozā tālmetienu ar atsitienu pret groza vairogu, pārņēma vadību jūrmalniekiem. Nepilnas divas minūtes līdz mača beigām Kārlis Apsītis sadeldēja starpību līdz minimumam, bet Dāvis Gūtmanis ar sarežģītu metienu atjaunoja trīs punktu vadību "Jūrmalai/Fēnikss". Spēles pēdējā minūtē Sīpoliņš izprovocēja uz piekto piezīmi Iļjinu un ar vienu no diviem soda metieniem izlīdzināja rezultātu. Pamatlaika pēdējais uzbrukums bija mājiniekiem, bet Mārča Vītola pustālais metiens nebija precīzs un pēc nospēlētām četrdesmit minūtēm rezultāts bija 74:74.

Pagarinājumā pirmos punktus ātrajā uzbrukumā guva Niedra, pārņemot vadību ogrēiešiem, bet Dušelis izlīdzināja spēles rezultātu ar metienu no groza apakšas. Nepinas trīs minūtes līdz papildlaika noslēgumam Uģa Pinetes tālmetiens ļāva "Jūrmalai/Fēnikss" panākt piecu punktu vadību 81:76. Turpinājumā ar atsitienu pret vairogu grozā trejaci raidīja Jeromanovs, panākot astoņu punktu pārsvaru. Jeromanovs īsā laikā grozā raidīja vēl vienu tālmetienu, bet Antrops ar savu trejaci ļāva saglabāt cerības uz izglābšanos mājinieki. Minūti pirms pamatlaika noslēguma Antops realizēja vēl vienu trīs punktu metienu, pietuvojot savu komandu līdz 84:87. Pēc Arņa Vecvagara pieprasītā minūtes pārtraukuma nostaigāja Gūtmanis, dodot Antropam iespēju izlīdzināt spēles rezultātu. Tomēr pieredzējušā "Ogres/Kumho Tyre" uzbrucēja trejacis nebija precīzs. Jeromanovs ar neprecīzu piespēli uzdāvināja ogrēniešiem vēl vienu iespēju, bet Zēberga trejacis nebija precīzs. Spēle noslēdzās ar Dušeļa vienu precīzu soda metienu, nodrošinot "Jūrmalai/Fēnikss" uzvaru ar 88:84.

"Ogre/Kumho Tyre - "Jūrmala/Fēnikss" 84:88 (13:20, 26:17, 23:24, 12:12, 10:14)Ogre: Sīpoliņš 24 (12 atl. bum.), Antrops 18, Zēbergs 10, Pozņals 8, Vītols 7 (11 rez. pies.), Apsītis 7, Niedra 6, Pļavnieks 4, Mizis, AtelbauersJūrmala: Dušelis 19, Pinete 14, Jeromanovs 12, Rozītis 11, Elksnis 11, Gūtmanis 9, Strēlnieks 6, Iļjins 4, Saulītis 2, Vīksne

Izmantotie resursi:Latvijas Basketbola savienībaBulduru Sporta klubs Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties